Wpis z mikrobloga

Z racji tego, że ostatnio wygrałem na jednym z #rozdajo 2 szociki Cannabis Boys o smaku Lemon Haze i Pinacolada poczułem się do napisania jakże merytorycznej opinii na temat tego produktu.

Oczywiście dziękuję mirkowi @Palexpres za oba szoty i naklejki, fajna inicjatywa, oby takich więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przechodząc do rzeczy, wysyłka ekspresowa, paczka zapakowana wzorowo, trochę się nawet #!$%@?łem z otwarciem paczki, a moją opinię na temat tego co w środku przedstawię w małym trip raporcie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Doświadczenie z paleniem jak i z szotami mam duże, lecz nic nie ma podjazdu do tych bomb z opóźnionym zapalnikiem.

Zabawa z pierwszym z szotów o smaku pinacolada zaczęła się odrazu po odpakowaniu paczki, godzina 16.30, a 692 mg oleju w 5 mililitrach płynu brzmiało świetnie, więc bez totalnych obaw wypiłem i olewając zalecenia producenta wleciało równiusie 50 ml na raz, co do smaku - nie odrzuca, czuć mocno terpeny w smaku, nie za słodki, ogólnie czuć to co najważniejsze.
Pierwsza godzina, a nawet dwie bym powiedział, że bez zmian, raczej nie nastawiałem się na fajerwerki bo do sylwestra jeszcze daleko ale z racji tego że byłem na spacerku idę dalej. Godzina przed 19:00 coś zaczęło się robić lekko dziwnie, mocno nienaturalnie, nastąpiło spowolnienie, kordynacja ewidentnie zaburzona, mocna euforia, muzyczka coś zaczęła lepiej grać, banan na ryju i idę dalej. W międzyczasie rozmowa z koleżanką, codzienna dawka cringu przekroczona, #!$%@? kocopołów, odrywanie się od tematu, częste zwiechy. Wróciłem na chatę, nie obyło się bez #!$%@? połowy lodówki i oglądaniu netflixa ( ͡ ͜ʖ ͡). Dzień następny efekty nadal odczuwalne po obudzeniu się, nie aż tak intensywnie ale nadal mocna #!$%@?. Godzina 11.00 dorzucam kolejne 20 ml na otrzeźwienie i w międzyczasie wleciała mała bacinka ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie zdziwiłem się, działa do momentu pisania tego czyli godzina 23:00 a ja nadal bujam w obłokach.

Podsumowując jestem zdziwiony jak to potrafi działać, działanie mocniejsze niż 25 mg ciastko domowej roboty( no chyba że #!$%@?łem coś przy robieniu ), nigdy tak dobrze się nie czułem, mam wrażenie, że odblokowałem coś nowego, stan, którego nigdy wcześniej nie doświadczyłem w takiej mocy.

Oczywiście niżej załączam zdjęcie tych dwóch rzezimieszków, żeby to nikt nie miał problemu z ich namierzeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS: Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#wykopjointclub #narkotykizawszespoko #palexpres #hempshot
C00mpel - Z racji tego, że ostatnio wygrałem na jednym z #rozdajo 2 szociki Cannabis ...

źródło: comment_16704517108Wr15t5Aldu0TLu0kl31JA.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dzienpachniejakpoczatek:

lemon na 400 pinakolada 240

tak to jest liczba jedynie fitoskładników, sam podałem wartość oleju na porcję, bo z doświadczenia wiem, że nie tylko fitoskładniki ale także terpeny itp. wpływają na działanie.
  • Odpowiedz
@C00mpel: chce rodzicom na spróbowanie coś takiego kupić (narkomanami nie są, myślę że spróbują myśląc że nic ich nie ruszy :D) Jakie zaproponować im dawkowanie? Całą butlę na raz mają walnąć? Czy zgniecie ich to za mocno?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lukiboss: zgodnie z zaleceniami i regulacjami prawnymi kolega @Palexpres sugeruje dawkę 5 ml.

Ja używam na sobie dawki 7,5-10ml i są wystarczające dla mnie. Są tacy co robią 20-50 ml jednorazowo
Metoda prób i błędów.
Ja osobiście polecam zacząć od 5ml i iść w górę
  • Odpowiedz
@lukiboss: Jak są totalnie zieloni w temacie to nawet bym zalecał dawki nawet 2.5 ml i zwiększać np. co 2-3 dni i obserwować. Nie oszukujmy się, przy większej dawce działa to mocno, wydaje mi się, że gdybym miał zero doświadczenia to raczej nie byłoby to przyjemnie, można się wtedy mocno pogubić jeśli się nie wie jak to kontrolować ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz