Wpis z mikrobloga

Ogólnie to gniję z tej sytuacji na wielu poziomach xD

- Z ludzi, którzy kisnęli z mobilizowanych ruskich piwniczaków, z których część pewnie chciała tylko wrócić ze Sergiejszexu, zwalić konia i napieprzać w CSa, dzisiaj płaczą tak samo jak te saszki.

- Z ludzi, którzy cwaniakowali, że bicie ruskich to nie praca tylko przyjemność, my już ubrani, russia hate klub i innych pajaców, którzy teraz mają brunatne majtki

- Z wielkich patriotów, którzy uważają, że odsłużenie takich ćwiczeń to wielki OBOWIĄZEK każdego obywatela, ale dobrowolnie ani myślą na takie pójść, mimo że mogą, a w ogóle to akurat on nie, bo miał dwa razy więzadło zerwane, drugi operację stulejki, trzeci -8 dioptri, czwarty przerośniętą prostate, kobiety które nie obowiązuje pobór i stare pryki w tej samej sytuacji, oraz część polityków, którzy sobie załatwili furtkę w ustawie XDDD

#ukraina #rosja #wojna #obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 10
  • Odpowiedz
@stanleymorison: Dobrze, że podnosisz ten wątek, bo miałem takie same przemyślenia i nawet w głowie mi rodził się pomysł na mema wykopfejs.png o wykopkach kisnących z kacapskich sebów, a teraz przeżywających ten sam strach.
TOP KEK mogliście wcześniej zrobić porządek z pisem (putinem) to by nie było problemu kekekeke
  • Odpowiedz
  • 0
@skizo Fajne są tutaj dwie sprawy. Pierwsza to taka że pierwsze co robisz przez cały dzień to myślisz o mnie i musisz wylać to na wykop. Druga, to taka, że ty już sam jesteś spakowany na wyjazd do Rumunii #pdk ( )
  • Odpowiedz
@dedler123 to kolejny wykopkowy gównotemat rozkręcany przez onuce i przejmowany przez narcystycznych przygłupów z urojeniami o potędze własnego intelektu (nieformalny klub debili "A nie mówiłem...")
  • Odpowiedz