Wpis z mikrobloga

#obowiazkowecwiczeniawojskowe

Obowiązkowe miesięczne ćwiczenia wojskowe:

O borze nie! Miesiąc bez pracy zrujnuje mój budżet, stracę dom, popadnę w długi, wyrzucą mnie z pracy bo znajdą kogoś innego, nie stać mnie na miesiąc bez #!$%@? w kołchozie. Poza tym istnieje prawdopodobieństwo że wywiozą mnie na wojnę i nigdy nie wrócę żywy do domu.

Dziewczyna zachodzi w ciąże:

Mireczki pijcie ze mno kompot () wychowam jak swoje
to cudowna przygoda! To wyzwanie, które jest prawdopodobnie największym sprawdzianem naszego życia. To nieustanny test, który może skończyć się wynikiem pozytywnym, o ile tylko będziemy mieli uszy, oczy i zmysły otwarte! To wyprawa w najdalsze zakamarki naszej cierpliwości, naszych mocy sprawczych i sięgająca do złóż, które mogłyby nigdy nie zostać odkryte! Kocham tę moją przygodę i dochodzę do momentu, w którym to ja piszę scenariusz, a nie poddaję się temu, co przynosi życie.
https://www.szczesliva.pl/10-powodow-dla-ktorych-warto-zostac-rodzicem/

#antynatalizm
  • 9
@SuperTimor435:

@suqmadiq2ama: Ale w chcianą ciąże czy niechcianą?


@SuperTimor435: nie ma żadnej różnicy pomiędzy nimi, dużo ludzi nie chce ciąży, dopóki się nie dowie że od teraz go dotyczy i jak to człowiek racjonalizuje i wypiera żeby nie musieć żyć z myślami że zrobił błąd - ba ma nadzieje że wychowa naukowca skoro sam jest dzbanem. Jak sobie wyobrażasz mówić ludziom że zaliczasz fakap
@suqmadiq2ama: Jeżeli ktoś chciał ciążę, to nie widzę tutaj sprzeczności w krytykiwaniu ćwiczeń i cieszczeniu się z ciąży.

A z udawania szczęścia z niechcianej ciąży to wiadomo że beka

@SuperTimor435: Oczywiście że można być tak głupim żeby dostrzegać zagrożenie i je dodatkowo wyolbrzymiać kiedy dotyczy nas samych ale ignorować je i cieszyć się z powołania na świat w momencie wojny światowej bombelka - na tym polega bycie polakiem
Jak co