Wpis z mikrobloga

@le_banana: Generalnie takie coś ma sens, jak musisz przez chwile z kimś pogadać na żywo czy przez telefon i żeby ci gówniak nigdzie nie s--------ł i nie musiał co chwile drzeć mordy wracaj :v :v. Aczkolwiek wyglada to idiotycznie i wiadomo, że twórca nie miał tego na myśli tylko w----ł tam ile zostało miejsca a że było mało no cóż xD.
  • Odpowiedz
@le_banana: jest to metafora życia przeciętnego mieszkańca osiedla, który z kredytem na karku zmusza się do sprzedawania garnków starszym paniom w swoim korpo, a tak naprawdę jest tylko niewolnikiem zamkniętym szczelnie kratami systemu. To takie "pamiętaj kim jesteś, oskarku deweloperski".
  • Odpowiedz