Wpis z mikrobloga

ale to jest ciapackie gówno. Przyjeżdżasz do kraju, który daje ci warunki do lepszego życia i robisz chlew z którego przyjeżdżałeś, beka. Współczuję normalnym ludziom, którzy muszą koegzystować z tymi dzikusami, którzy podobno skakali ludziom po samochodach.

#pilkanozna #bekazlewactwa #bekazpodludzi
muchatse - ale to jest ciapackie gówno. Przyjeżdżasz do kraju, który daje ci warunki ...

źródło: comment_1670402223bkP7gbxXzTGeairq4vG8zA.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnkieterPrzegrywu: no tak, polacy też #!$%@?ą tam ulice jak ich reprezentacja przegra, co rusz o tym słyszę xD. Obsrać polaków za wszelką cenę, nawet jeśli się o nich nie mówi, to ten typ człowieka jakim jesteś xD
  • Odpowiedz
@muchatse: Ja nie musze trajhardowac, widze ze sie zesrales i tyle.
A teraz pokaz chociaz jeden przyklad tych zamieszek. Bo od zamieszek do fetowania zwyciestwa jest niewiele, na przyklad tyle co sobie dziennikarz nawymysla.

Pamietam Niemcow ktorzy w Hiszpanii fetowali zwyciestwo ktoregos meczu pucharowego na mś bo bylem akurat na wakacjach, tez policji pelno, jakies niszczenie lezakow czy cos ale nikt aut nie przewracal
  • Odpowiedz
@nigdy_mnie_nie_zbanujecie: skakanie po samochodach to fetowanie zwycięstwa? xDDD. Weź się jebnij w główkę xD. Jak burdy to dziennikarz od razu wymyśla bo przecież ciapaki są znani ze stoickiego spokoju w fetowaniu xD. Beka z ciebie naiwny dzbanie
  • Odpowiedz
Wstawiles naglowek niewiadomo skad


@nigdy_mnie_nie_zbanujecie: nagłówek jest z polsat news, z porannych wiadomości, które oglądałem, gdzie pokazywano filmy i opisywano sytuację, dzbanie. Jak twierdzisz, że jest inaczej to podaj jakieś artykuły, że było inaczej bo przeciwieństwie do ciebie, powołuję się na jakieś źródło. Co za debil z ciebie xD
  • Odpowiedz