Wpis z mikrobloga

@Jerry664: bez sensu ten mem. @CosyGrave
Każdy wie że na drogim kompie możesz płynnie grać ze spasioną grafiką i nie musisz iść na kompromisy albo płynność albo grafika no dobra najgorsza klasa może nie mieć ani tego ani tego xD

Za to jak laski to chyba tylko okazyjny s-x bo więcej nie ma co się po nich spodziewać.

Kolejną MEGA istotną rzeczą jest gwarancja kupując kompa masz solidną gwarancję na kilka lat, ba niektóre komponenty jak zasilacz z górnej półki da ci nawet
  • Odpowiedz
@Jerry664: ja wolę esport byłem w kilkunastu grach top10 graczem, ale niestety czas nie ma litości i już nie te forma zgubiłem się w gąszczu milionów innych graczy w MMO-RPG :D
  • Odpowiedz
@Jerry664: to prawda sam grałem w gry gdzie bardziej liczyła się praca zespołowa i bez zgranej ekipy bym połowy tego co mam nie osiągnął i to jest fakt.. ekipa się rozeszła zawsze można próbować znaleźć, stworzyć inną co jest trudne bo w dobie neta gdzie jest to co raz bardziej toksyczne comunity ludzie zamykają się w swoich małych gronach.

Wtedy jak masz problem albo nie chcesz grać drużynowo można szukać
  • Odpowiedz
  • 1
Dobrą grą może być jakiś RTS strategia typu SC2 gdzieś jest kilkunastu sponsorów różnych lig regularnie co miesiąc i można trochę kasy przyrobić jak sie Dobrze gra.


@Quassar Proszę, proszę, tego bym nie przypuszczał.
Glownie dlatego, że jedyny kontakt z SC2 mam oglądając #wonziu, a nie przypominam sobie żeby miał ze Starcrafta jakieś zyski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jerry664: ja oglądam indiego i ma kasę z grania jak i streamowania..

Leci na dwa baty choć ostatnio bardziej stream czyli komentowanie męczy z lig.

Robi to tak dobrze że często zagraniczni widzowie częściej go oglądają niż z głównego kanału esl xD
Chociaż od dłuższego czasu esl strasznie ssie i wiodący jest bardziej Dreamhack z organizatorów lig.
  • Odpowiedz
@Jerry664: ja jak chodzi o kasę to bardziej farmiłem w mmo a esport wtedy w moich czasach był nie rentowny za mało popularny..
Dopoero teraz to nabiera szybszego tempa bo przybywa nowe pokoleniem a stare odchodzi do lamusa które tym się nie interesowało..

Ale nadal jest jeszcze duża jak nie ogromna przepaść pomiędzy sportem a esportem.. jak chodzi o sponsoring/ oglądalność.
  • Odpowiedz
@Jerry664: Zalety posiadania szybkiego kompa:

Jak coś się spier** przez zje**** Windowsa to komputer szybko naprawi.

Pamiętam jak na starym laptopie menedżer zadań potrafił się godzinę włączać, a tu pyk pyk aplikacja ubita.
  • Odpowiedz