Wpis z mikrobloga

@Jerry664: bez sensu ten mem. @CosyGrave
Każdy wie że na drogim kompie możesz płynnie grać ze spasioną grafiką i nie musisz iść na kompromisy albo płynność albo grafika no dobra najgorsza klasa może nie mieć ani tego ani tego xD

Za to jak laski to chyba tylko okazyjny sex bo więcej nie ma co się po nich spodziewać.

Kolejną MEGA istotną rzeczą jest gwarancja kupując kompa masz solidną gwarancję na kilka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Quassar: Podziwiam i tak, mi zawsze brakowało konsekwencji do grania online. No i dodatkowo w multiplayerze #!$%@? mnie i inny gracz i developer, a grając w gry single tylko ten drugi ¯\_(ツ)_/¯
Wolę przypiwniczyć przy cRPG lub jakiejś produkcji, która wyciśnie z kart siódme poty, jak Hirosy, FTL albo OpenTTD xD
Pobierz Jerry664 - @Quassar: Podziwiam i tak, mi zawsze brakowało konsekwencji do grania onli...
źródło: comment_1670399132LqypaQYPYGQT28JU90McUF.jpg
@Jerry664: to prawda sam grałem w gry gdzie bardziej liczyła się praca zespołowa i bez zgranej ekipy bym połowy tego co mam nie osiągnął i to jest fakt.. ekipa się rozeszła zawsze można próbować znaleźć, stworzyć inną co jest trudne bo w dobie neta gdzie jest to co raz bardziej toksyczne comunity ludzie zamykają się w swoich małych gronach.

Wtedy jak masz problem albo nie chcesz grać drużynowo można szukać gierki
Dobrą grą może być jakiś RTS strategia typu SC2 gdzieś jest kilkunastu sponsorów różnych lig regularnie co miesiąc i można trochę kasy przyrobić jak sie Dobrze gra.


@Quassar Proszę, proszę, tego bym nie przypuszczał.
Glownie dlatego, że jedyny kontakt z SC2 mam oglądając #wonziu, a nie przypominam sobie żeby miał ze Starcrafta jakieś zyski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jerry664: ja oglądam indiego i ma kasę z grania jak i streamowania..

Leci na dwa baty choć ostatnio bardziej stream czyli komentowanie męczy z lig.

Robi to tak dobrze że często zagraniczni widzowie częściej go oglądają niż z głównego kanału esl xD
Chociaż od dłuższego czasu esl strasznie ssie i wiodący jest bardziej Dreamhack z organizatorów lig.
@Jerry664: ja jak chodzi o kasę to bardziej farmiłem w mmo a esport wtedy w moich czasach był nie rentowny za mało popularny..
Dopoero teraz to nabiera szybszego tempa bo przybywa nowe pokoleniem a stare odchodzi do lamusa które tym się nie interesowało..

Ale nadal jest jeszcze duża jak nie ogromna przepaść pomiędzy sportem a esportem.. jak chodzi o sponsoring/ oglądalność.
@Jerry664: Zalety posiadania szybkiego kompa:

Jak coś się spier** przez zje**** Windowsa to komputer szybko naprawi.

Pamiętam jak na starym laptopie menedżer zadań potrafił się godzinę włączać, a tu pyk pyk aplikacja ubita.