Wpis z mikrobloga

Dla Bolaka z Bolzki są tylko Bolzkie karyny z Wygwizdowa. Nie ma co marzyć o światowej kobiecie która widziała Paryż czy inne znane miejsca
Niestety polki się mają za coś a są niczym wśród światowej populacji kobiet
Niestety my jako Polacy jesteśmy skazani na takie kobiety które gotują w piątek pierogi a w niedzielę rosół ze schabowym bo tradycja nakazuje. Jeszcze stary ma przynosić wypłatę do domu pod koniec miesiąca. Mój boże. Jak mi się marzy elegancka luksusowa partnerka z zagranicy bez polskich stereotypów...
#zwiazki #takaprawda #polska #przemyslenia #p0lka #blackpill
  • 19
@ThomasPol: no właśnie. Ja bym chciał spędzić czas z kimś kto nie tylko dobrze wygląda, ale też mnie w jakiś sposób rozwinie. Przeglądam sobie insta np i te kobiety wyglądają jak marzenie jak coś nieosiągalne. A przeglądając Polki na insta często są sztuczne i brzydkie. Jeszcze traktują cię z góry potrafią zablokować za komplement albo wywalić z obserwujących totalnie z dupy
@Grejt_Sajaman: Ja sie za żony znajomych nie biorę ,ba nawet za córki które już po 18.ale te stare odpady po 30 to mnie najbardziej śmieszą.W życiu nic nie osiągnęły ,ale by chciały nie wiadomo co by koleżankom opowiadać jakiego frajera dorwały.Mialrm tak kilka razy i tylko na tygodniu wakacji się skończyło.
@ThomasPol: ciężko się pogodzić czasem, że życie ucieka żyjąc w takim społeczeństwie. Bo nawet polski oski jest tak naprawdę przegranym na loterii życiowej bo nigdy nie będzie godnym partnerem dla kobiet z klasą z zagranicy a co dopiero facet który nie radzi sobie z Polakami
@ThomasPol: ja pisałem do jednego milfa na IG po 30 to mnie wywaliła z obserwujących chociaż nic złego nie zrobiłem ani nie napisałem, ale wiadomo po polce można spodziewać się wszystkiego. Nie jestem za wszystkimi teoriami s tagu #przegryw ale do polek mają rację to zimno krwiste suki. Chyba mogę podać jej profil bo ma publiczny jeslii byś chciał
@Grejt_Sajaman: Wiesz ja się nad tym nie zamartwiam bo zawsze myślałem że Polka to najlepsza kobieta ,więc odpuszczałem wszystkie związki z innymi kobietami.Jak ja się myliłem:P ale nie narzekam.W zeszłym tygodniu Polka pytała się mnie o dowód w sklepie.Jeszcze na starego nie wyglądam.