Wpis z mikrobloga

@ArekWladcaDziurekiSzparek69: hahaahh jesteś tak głupi jak twój nick. Słowny? a kiedy ja mówiłem, że przyjadę? gubisz się w tych twoich farmazonach studenciaku rocznik 02. Pozwalam ci wyp#erdalać na kicka do swojego pana i władcy zjebozyniaka. Dyskusja z tobą nie ma sensu, powiedz mi to w twarz, ale nie powiesz, bo jesteś typową szmatą do sz#zania. Jakiś łepek mi będzie skakał internetowy bandyta haahah
@luka32: Zapraszam to sobie wyjaśnimy wszystko. A w tym momencie cokolwiek powiesz jest gówno warte bo nie dostałem od Ciebie żadnych danych. A i to ciekawe że przeciwnik Nitrozyniaka wyzywa. Nigdzie nie napisałem że jestem jakimś bandytą, podałem ci adres i masz szansę się wykazać. Jak nie to masz wolną wolę ale nie pisz że się obsrałem bo mały człowieczku wiesz gdzie przyjechać.
@ArekWladcaDziurekiSzparek69: typie zaproponowałem ci spotkanie 10 minut od twojego miejsca zamieszkania i ty coś pyerdolisz, już napisałeś, że zadzwonisz po psy jak przyjdę hahah co za idiota... Po chu mi twoje dane i po chu ci moje dane? wystarczy się ustawić w wyznaczonym miejscu o danej godzinie i tyle, ale nie bo ty dobrze wiesz co chcesz zrobic, zadzwonic na psy gangusie hahah
@ArekWladcaDziurekiSzparek69: ten fejkowy adres to sobie w d możesz wsadzić, zrobiłeś z siebie idiotę. Do tego jesteś patologicznym kłamcą, obsrałeś się spotkać twarzą w twarz, pomimo wielu propozycji. Idź parówy odgrzej w czajniku studenciaku ebany, wymoczku za dwa złote.
@ArekWladcaDziurekiSzparek69: tak się srałeś do wszystkich "daj adres to przyjade", dałem ci adres pod którym możemy się spotkać i zrobiłeś kupe w majty. Mógłbyś sobie nawet wybrać dowolną miejscówkę publiczną we Wro, ale wszystko co robisz to szczekasz jak mały york i zapraszasz pod fejkowy adres #!$%@?( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@luka32: Ale sam zmieniasz miejscówki co 5 minut jak ci się podoba. Arkady, ekonomiczny a teraz, klub sportowy. PODAŁEM CI MÓJ ADRES czego nie rozumiesz? Mieszkasz we Wrocławiu to przyjedź. DALEKO NIE MASZ. Co ciekawe napisałeś do mnie na pv i żadnych dosłownie żadnych danych mi nie podałeś. Mi się już #!$%@? nie chce odpisywać na te twoje wysrywy. Skończ juz udawać kozaka i przyjedź. I tak wiem że dalej będziesz
@ArekWladcaDziurekiSzparek69: nie zmieniam debilu, napisałem, że możesz nawet sobie wybrać dowolne miejsce publiczne we wro. Powiedz mi po co mam tam przychodzić, skoro i tak nie wyjdziesz? Chcesz mi pomachać z okna? Ty się boisz spotkać w miejscu oddalonym o 10 minut od twojego miejsca hahah ja to robie po to żeby cię wyciągnąć z chałupy, nie będę jak debil stał pod blokiem i nie mieszkam we wro dzbanie. Po chu