Wpis z mikrobloga

@michal7840: "npc" typowa małpa z twitcha co tam spamuje "XD". Oczywiście obsrał zbroje, jak mu zaproponowałem spotkanie face to face, to powiedział, że "przyjdź pod mój blok, ale z domu nie wyjdzie i po psy zadzwoni" ahahah
@ArekWladcaDziurekiSzparek69: napie#dalał to cię ojciec kablem w łeb bo żeś głupi jak but, tak jak mówiłem, jak chcesz się ponapier#alać to zapraszam do Bersekers Wrocław, tam trenowałem kilka lat, zrobimy sparing, wyjedziesz na taczce i tyle ciebie widzieli pi#deczko :) Nieźle masz we łbie pomieszane, jeśli myślisz, że bym ci coś zrobił w miejscu publicznym, tam to mogę tylko cię wyśmiać :) a pod jakiś blok nie będę przychodził, bo wystawisz
@luka32: To jak w końcu?
Zapraszasz do miejsca publicznego żeby się #!$%@?ć po czym piszesz że i tak by do niczego nie doszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaprosiłem do siebie, podałem adres, po czym zapraszasz pod arkady, teraz piszesz że nie będziesz się bił w miejscu publicznym. Przestań mi stawiać warunki bo żadnych swoich danych nie podałeś. Potrafisz tylko szczekać jak pies za siatką. Śmieszne że jedyne
Pobierz ArekWladcaDziurekiSzparek69 - @luka32: To jak w końcu? 
Zapraszasz do miejsca public...
źródło: comment_1671008363txTLbofHzZ80pnVIkiMJ88.jpg
@ArekWladcaDziurekiSzparek69: hahahaha mówi to typ który, nie chce wyjść z domu bo wygląda jak kuracyja, siedź na dupie i nie płacz, przeproś matke i może jeszcze z ciebie wyrośnie jakis magazynier :) Nie będę cię bił na chodniku, przyjdź na salę treningową i tam cię upokorze, ale spokojnie w taki sposób, że szpital nie będzie potrzebny. Tylko po co ja to mówię, jeśli ty i tak nie przyjdziesz, bo jesteś obsrany
@ArekWladcaDziurekiSzparek69: kuuur#a może byc inny sam sobie wybierze downie, tylko tyś widzioł sport ostatni raz w gimbazie na wfie, to o czym tu mowa, nie będę przychodził jak do króla pod adres hahah odmówiłeś każdej mojej propozycji, już pomijając, że nie podałeś ani fb ani insta. Podałeś jakiś fake adres i pajacujesz zj#bie, bo żeby podawać adres przed fb lub insta to trzeba być niedorozwiniętym albo farmazoniarzem
@luka32: Sam nie podałeś instagrama ani fb ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc czego ode mnie wymagasz pokemonie internetowy. Podałem adres bo byś napisał że się sram. A że Ty wymyślasz sobie żebym szedł do twojego klubu to nie moja sprawa. Najlepsze z tego wszystkiego jest to że ty sam złomiarzu nic nie podałeś. Pęka ci dupka i tyle
@ArekWladcaDziurekiSzparek69: po pierwsze, ja żadnego adresu nie chciałem kretynie. To ty tutaj taki fifarafa mówisz innym dajcie adres to przyjade, podałem propozycje spotkania w miejscu publicznym czyli adres i się obsrałeś. Ch#j mnie obchodzi twój adres prywatny, poza tym, że to pewnie fake :D Mieszkasz 10 minut od uniwesytetu ekonomicznego i nawet tam nie przyjedziesz obsrańcu, nie bedę przyjeżdżał na ten adres bo i tak z chałupy nie wyjdziesz, to po