Wpis z mikrobloga

@michal7840: Szczerze mniej poświęcam czasu na to niż ty (nie bez powodu ty z małej litery). Skoro mnie oznaczasz niedorozwoju to wchodzę i cię punktuje. Nie ośmieszaj się, zakładam że nie masz życia w pracy i się wyżywasz się na wykopie( ͡° ͜ʖ ͡°) A jeszcze jedno już dawno nie chodzę do szkoły ale tobie widzę że by się przydała cepie.
  • Odpowiedz
@michal7840: Nagle po jednym dniu ci jajka obrosły? Napisałem ci coś wyżej. Może jak będziesz miał mózg to sam mi wyślesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chłopaczku, smarku itp. żenująco niskie zagrywki w stylu Murańskich. Zmasturbuj się jeszcze trochę do swojego ego.
Może gotuję parówki w czajniku ale przynajmniej to nie ja będę c*elem jak się spotkamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ArekWladcaDziurekiSzparek69: a nie wpadłeś na to ćwierćmózgu, że w przeciwieństwie do ciebie nie siedzę codziennie na wykopie bo mam ważniejsze sprawy niż przekomarzanie się z jakimś gogusiem który udaje pseudogangstera? XDDDDD Jakiś arek69 z wypoku chce mnie bić, nie no HIT XD No to wsiadaj w PKS i przyjeżdżaj bo prawka pewnie nawet nie masz :DDDDDDDD
  • Odpowiedz