Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #gry #kh2 #knightsofhonor #knightsofhonor2

Tylko ja czekam na premierę Knights of Honor 2? Już niedługo będzie dostępne na steam. Chyba o 18.00 naszego czasu! Wuygląda jak jedynka na noiwym silniku co jest ogromnym plusem. Bo jedynak jest niedocenioną grą. Mam nadzieje, że w dobie internetu Knights of Honor 2 uzyska większą popularność.
  • 13
  • Odpowiedz
Grałem w jedynkę za dzieciaka i dopiero trailer dwójki przypomniał mi o istnieniu serii ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@L3gion: Generalnie nie powinni tego nazywać 2 :P Z tego co widziałem to bardziej remake xD Trochę szkoda, że nie ma wiecej ulepszeń (bitwy są ponoć ulepszone) ale trudno. Jedynak mi się bardzo podoba (po za walkami xD) wiec i tak kupie. Myślę, że mechanicznie gra i tak się
  • Odpowiedz
Tak mało osób pamięta jedynkę że remake by nie podszedł mam wrażenie.


@L3gion: Bardziej restart serii. Wywalić 2 z nazwy i tyle. Zostawić podtytuł Sovereign jak bardzo chcieli i tyle. tzn. jak ktoś grał w jedynkę to po drugiej cześci mogl się spodziewać wiecej. Ale ja się czepiać nie będę bo mi nawet taki remak wystarczy, od lat liczyłem na jakiś graficzny update do jedynki, wiec teraz jestem uradowany. Mam tylko
  • Odpowiedz
@L3gion: Hmm było w jedycne coś takiego jak zadowole klas społecznych? Bo chyba to dodali. Nie kojarzę aby coś takiego było. 5 tych klas społecznych niby jest.
  • Odpowiedz
@L3gion: Grałeś w moda protectors? Jeśli nie, to masz jakby kontynuację, choć jeszcze nie jest dokończona kampania.

Jednak gra się bardzo dobrze. Ten mod ma w sobie wszystko co najlepsze ze wszystkich części.
  • Odpowiedz