Wpis z mikrobloga

Wracam z pracy o 17:30 do domu, zjem obiad, jest chwila po 18. Czuję się padnięty, nic mi się nie chce. Myślałem czy by nie zacząć pić kawy po 18. Nie piję kawy od kilku lat. Chodzę spać przed 24, a wstaje o 7. Czy po kawie o tej mogę mieć problemy z zaśnięciem? Czy ta kawa w ogóle coś mi pomoże, bym mógł bardziej produktywnie spędzać czas po pracy. Od jakiegoś czasu, na nic nie mam sił po pracy.

#kiciochpyta #pracbaza #kawa #pytanie
  • 20
@ominius: to też polecam kupić sobie kofeinę w tabletkach, do tego ashwaganda i żeń szeń jeśli chcesz bardziej naturalnie działać.
jak będziesz suplementował regularnie to po miesiącu zobaczysz znaczą różnice
mowie z własnego doświadczenia, gdzie poza domem bylem ok. 11-12h łącznie z dojazdami do pracy, a po takiej suplementacji moglem na spokojnie jeszcze lecieć na siłkę, coś tam się pouczyć
@ominius: ja brałem to raz dziennie codziennie, ale to wszystko zależy od stężenia danej substancji, wszystko będziesz miał w zaleceniach ze strony której kupujesz, albo bardzo miła pani ci doradzi
@ominius: Może zamiast zagłuszać stan swojego organizmu substancjami spróbuj odkryć dlaczego jest tak zmęczony wtedy kiedy jeszcze chciałbyś być aktywny. Kiedy poznasz przyczynę będziesz wiedział jak rozwiązać swój problem.