Wpis z mikrobloga

KU#WA MAĆ!

Jestem 30 letnim singlem i zycie w tym kraju to jakis koszmar klasy B:
- place kase na 500+ patusow, nierobow i nieswoje dzieci zeby sobie kupowali fajki, alko i glosowali jeszcze na tych na ktorych nie chce xD Przekupuja ich kur#a moimi pieniedzmi xD
- place na 13,14,15 itd emerytow, ktorzy nie rozumieja lub nie chca rozumiec ekonomi rowniez zeby ich przekupic moimi pieniedzmi na glos na pis xD
- place na NFZ z ktorego nie da sie sensownie korzystac wiec i tak musze chodzic prywatnie
- place na nowe palace obajtkow i dzialki moarawieckich i wywalanie kasy w bloto sasinow
- place inflacja na wszystkie spie#dolone decyzje tego rzadu
- do tego chca mnie jeszcze przymusowo pobrac na meisiac do wojska xD No w koncu po to place podatki na armie zawodowa prawda xD? Juz nie wspominajac o rownouprawnieniu!
- a teraz na koniec jeszcze sie kurla dowiaduje ze z mojej kasy nawet chca dac milionerom pilkarzom i skorumpowanym dzialaczom xD

NIE NO KURLA WSPANIALE, NIC TYLKO ZAPIE#DALAC DO USRANEJ SMIERCI W TYM KRAJU!
CH#JOWA EGZYSTENCJA DO KONCA ZYCIA? DO KONCA ZYCIA MORDO XD

Mam dosc kurla - nigdy juz nie ustapie starszemu miejsca, nigdy nie pomoge kobiecie 'bo jest kobieta', nigdy nie wespre wyciagajacych rece po hajs - to wy do tego doprowadziliscie, to przez was i moja dobroc jestem w takiej dupie. Wyjezdzam przy pierwszej okazji elo.

#polska #bekazpisu #bekazpodludzi #obowiazkowecwiczeniawojskowe #afera #mecz #protest
  • 47
Znam twój ból ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Nie mam dzieci, więc nie dostaje 500+
- Jak wprowadzili MdM dla rynku pierwotnego, to kupowałem swoje pierwsze mieszkanie na rynku wtórnym, po czym rok później wprowadzili MdM dla rynku wtórnego, k...a xD Więc jak już się przeprowadzałem i kupowałem na pierwotnym to nie mogłem skorzystać bo już miałem mieszkanie
- Ominął mnie zerowy podatek do 26 roku życia
-
Mam dosc kurla - nigdy juz nie ustapie starszemu miejsca, nigdy nie pomoge kobiecie 'bo jest kobieta', nigdy nie wespre wyciagajacych rece po hajs - to wy do tego doprowadziliscie, to przez was i moja dobroc jestem w takiej dupie.


@marcooo80: jeżeli warunkujesz zachowanie kultury osobistej od kształtu programów redystrybucyjnych rządu, to nie dziwię się, że jesteś sfrustrowany i nie masz kasy.

Wyjezdzam przy pierwszej okazji elo.


I tak nigdzie nie
Mam dosc kurla - nigdy juz nie ustapie starszemu miejsca, nigdy nie pomoge kobiecie 'bo jest kobieta', nigdy nie wespre wyciagajacych rece po hajs - to wy do tego doprowadziliscie, to przez was i moja dobroc jestem w takiej dupie. Wyjezdzam przy pierwszej okazji elo.


@marcooo80: Do tego samego doszedłem parę lat temu. Wszelkie ideały i empatia nie mają sensu. Inni ludzie i tak cię wyruchają i okradną jak tylko będą