Wpis z mikrobloga

KU#WA MAĆ!

Jestem 30 letnim singlem i zycie w tym kraju to jakis koszmar klasy B:
- place kase na 500+ patusow, nierobow i nieswoje dzieci zeby sobie kupowali fajki, alko i glosowali jeszcze na tych na ktorych nie chce xD Przekupuja ich kur#a moimi pieniedzmi xD
- place na 13,14,15 itd emerytow, ktorzy nie rozumieja lub nie chca rozumiec ekonomi rowniez zeby ich przekupic moimi pieniedzmi na glos na pis xD
- place na NFZ z ktorego nie da sie sensownie korzystac wiec i tak musze chodzic prywatnie
- place na nowe palace obajtkow i dzialki moarawieckich i wywalanie kasy w bloto sasinow
- place inflacja na wszystkie spie#dolone decyzje tego rzadu
- do tego chca mnie jeszcze przymusowo pobrac na meisiac do wojska xD No w koncu po to place podatki na armie zawodowa prawda xD? Juz nie wspominajac o rownouprawnieniu!
- a teraz na koniec jeszcze sie kurla dowiaduje ze z mojej kasy nawet chca dac milionerom pilkarzom i skorumpowanym dzialaczom xD

NIE NO KURLA WSPANIALE, NIC TYLKO ZAPIE#DALAC DO USRANEJ SMIERCI W TYM KRAJU!
CH#JOWA EGZYSTENCJA DO KONCA ZYCIA? DO KONCA ZYCIA MORDO XD

Mam dosc kurla - nigdy juz nie ustapie starszemu miejsca, nigdy nie pomoge kobiecie 'bo jest kobieta', nigdy nie wespre wyciagajacych rece po hajs - to wy do tego doprowadziliscie, to przez was i moja dobroc jestem w takiej dupie. Wyjezdzam przy pierwszej okazji elo.

#polska #bekazpisu #bekazpodludzi #obowiazkowecwiczeniawojskowe #afera #mecz #protest
  • 47
@marcooo80: daj spokoj z 3000 brutto ty komus placisz? Jak dostaniesz raka za 20 lat to uwierz, ze ze skladek na zus nie uzbierasz 1/3 na leczenie chemioterapią. Tak naprawdę to ja place na ciebie., twoje przyszle leczenie i emeryture.
@Kicend według mnie najlepiej jest prowadzić życie w którym inflacja nie stanowi dużego problemu czyli nie miec zbyt dużych nadwyżek finansowych a jeszcze lepiej mieć np kredyt który można nadplacic/ inflacja go dewaluuje - wiadomo że w najbliższym okresie inflacja może być większa niż podwyżka wynagrodzeń ale docelowo powinno się to odwrocic.
Pieniądze słuzą do nabywania dóbr i usług. Na drozsze korzystniej w obecnym systemie finansowym jest brać kredyt. Jeżeli ktoś ma
@Kicend kupiłem mieszkanie około 2018/2019 najszybciej jak tylko mogłem gdy uzyskałem zdolność kredytową po poł roku pracy w nowym mieście z którym wiedziałem że wiąże przyszłość.
Nie traktuje kredytu jako pętlę na szyję, dzięki niemu:
- kupiłem mieszkanie tanio, choć wtedy wydawało się że drogo, wtedy dałem 200k za kawalerkę która w 2022 kosztuje ponad 300k. tak naprawdę to nie mieszkania drożeją, tylko pieniądze mają coraz niższa wartość
- zyskalem względem najmu,