Wpis z mikrobloga

@Yelonek: ja #!$%@?. Więc ta garstka reklamodawców wykupuje od #!$%@? więcej wyświetleń reklam?

Zajebista logika. Wiec #!$%@? że pouciekali. Ta resztaka która została nadrobi za nich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tytan logiki. Jakbyś nie wiedział, to reklamodawcy wracają, włącznie z waszy jableczkiem.
@timechain: Może i wracają. Im wcześniej tym lepiej. Wolę jak Elon się zajmuje Teslą i SpaceX. Do roboty by się wziął, a nie jakieś hobby sobie znajduje. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
3. Twittera się mega niewygodnie używa. Niczego tam nie można znaleźć i w sumie to nie wiem co ludzie w tym widzą.


@Yelonek: facebookowy wall bez facebooka ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Jestem dziadem. Nie jestem dobry w telefony i socjale więc przyswajanie Twittera zajęło mi parę tygodni. Teraz już umiem sprawdzić co potrzebuje, a półświatek esportowy jest głównie tam.
@McWozniak: wspomniał o Apple, które już wróciło.

To gówno prawda że reklamodawcy uciekli. To jedynie wstrzymanie się z reklamowaniem, a nie ucieczka i robi się to standardowo w sytuacjach przejecia. Agencje reklamowe to same podkreślają, bo widzą że wszędzie lecą fejki o ucieczkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niby z jakiego powodu mieli uciekać? Wstrzymywali się i obecnie wracają z reklamowaniem się.