Wpis z mikrobloga

A pamiętacie jak w ameryce ćpun recydywista z potrójną dawką śmiertelną narkotyku umarł podczas aresztowania i pochowali go w złotej trumnie, został bohaterem narodowym i w jego imieniu spalono kilka miast i zabito kilkunastu niewinnych ludzi w zamieszkach. Jak to nie jest najlepszym dowodem że żyjemy w symulacji to ja nie wiem co xD
#usa #bekazlewactwa #pasta
źródło: comment_1670303025dNol06TaxgSOtMqRtU955p.jpg
  • 211
@rzep: Widzę, że mam doczynienia z betonem, zmarnowałem czas. Skoro dla Ciebie świat gdzie przestępca kopiąc policjantów i odmawiający wylegitymowania się jest normalny to brak mi slow.

Jak ma dojść do sprawiedliwego procesu bez wylegitymowania i aresztowania?

Masakra co ślepy fanatyzm robi z człowiekiem. Policja zasłużyła na karę ale to Floyd był agresywny i stawiał opór przy aresztowaniu i wylegitymowaniu się. Bez tego nie byłoby tej rozmowy.
@rzep: Dodam jeszcze idąc tą logika czy jak ktoś stawia opór przy aresztowaniu i nie daje się aresztować to co mamy robić? Odpuszczać? Jak jest złapany np. Podczas gwałtu.

Nie daje się wsadzić do radiowozu, kopie tak jak Floyd - co wtedy robimy wiedząc że przekroczył dopuszczalna dawkę narkotyków w krwi? Puszczamy wolno by dalej gwałcił i mordował bo boimy się że jakakolwiek metoda obezwładnienia skończy się śmiercią? Serio?
@kochamschabowe:

Widzę, że mam doczynienia z betonem, zmarnowałem czas. Skoro dla Ciebie świat gdzie przestępca kopiąc policjantów i odmawiający wylegitymowania się jest normalny to brak mi slow.


Gdzie kopie policjantów? Pokaż mi ujęcie, gdzie Floyd specjalnie kopie policjanta.

Jak ma dojść do sprawiedliwego procesu bez wylegitymowania i aresztowania?

Masakra co ślepy fanatyzm robi z człowiekiem. Policja zasłużyła na karę ale to Floyd był agresywny i stawiał opór przy aresztowaniu i wylegitymowaniu
Tam czarni rzeczywiście są traktowani wszyscy gorzej przez policje.


@WpiszecokolwiekPDW: statystyki tego nie potwierdzają. To znaczy tak, czarni mają częściej problemy z policją, ale dlatego, że częściej dopuszczają się przestępstw. Natomiast szansa na to, że czarny zginie w czasie policyjnej interwencji jest nawet minimalnie mniejsza niż w przypadku białego. Tak więc rasizm policji to stwór z mitów - nie istnieje, ale wielu w niego wierzy, bo w ten sposób wyjaśniają sobie
@jajecznapasta: ej mordo, a wiesz co robiono nazistom w Norymberdze? XD to był bardzo ważny zabieg PR-owy, sądzenie nazistów w publicznych procesach aby pokazać, że nie jesteśmy takimi samymi zwierzętami jak oni, zabijając ludzi bez wyroku ¯\_(ツ)_/¯
a pamiętacie jak w 2k15 wykopki spuszczali sie nad dudą i robili z nim pozytywne memy?


@nadziej_a: Pamiętam. To była akcja marketingowa. Skuteczna.
Tam był nawet stary numer, pokazujący że to Duda podpowiadał albo przyczynił się do wszelkich wydarzeń historycznych, wszystko w zabawny sposób, byle z buzią Dudy.
Latało tego zatrzęsienie na wykopie wtedy.
@rzep: tylko to co on zrobił nie było złamaniem regulaminu. Ale z tego co pamiętam złamał pod kątem czasu jaki można to wykonywać.

Do 2019 była to dozwolona metoda. I poprzedzilo ja inne środki wręcz z dobrowolna prośba aresztowania i wsadzenia do radiowozu. Stawiał opór porzez szarpanie sie i miotaniem nogami co wyglądało na kopanie.

Co ciekawe już przy próbie wsadzenia do radiowozu krzyczał że nie może usiąść bo ma klaustrofobię
źródło: comment_1670326297i2oYh8uW7uCRtF41wCAnck.jpg
@rzep: Drugi zrzut z komentarzy. Całość pokazuje jak policjanci prosili by się uspokoił i współpracował. Niestety zabrakło tych fragmentów w mediach bo lepiej promować czarno biało - czyli policjanci źli Floyd zasługuje na bucie bohaterem i pogrzeb w złotej trumnie z honorami za to że złamał prawo i stawiał opór 30 minut przy aresztowaniu wraz z atakowaniem fizycznie funkcjonariuszy.

Niestety podciągnięto pod to rasizm. Jednak koledzy Floyda którzy nie stawili oporu
źródło: comment_1670326587iqSEm6PSRccpy1GZmwvmKr.jpg
tylko to co on zrobił nie było złamaniem regulaminu. Ale z tego co pamiętam złamał pod kątem czasu jaki można to wykonywać.


@kochamschabowe: Było. Docisk kolanem kogoś na brzuchu jest dozwolone tylko doraźnie w celu np. założenia kajdanek.

Ba, samo trzymanie kogoś na brzuchu z rękami z tyłu (bez docisku) przez dłuższy czas jest niebezpieczne i w wielu stanach zakazane, bo może doprowadzić do duszenia się.

To tak jakby stwierdzić "policja
@kochamschabowe:

Drugi zrzut z komentarzy.


Komentarze z internetu nie są żadnym dowodem na nic.

Całość pokazuje jak policjanci prosili by się uspokoił i współpracował. Niestety zabrakło tych fragmentów w mediach bo lepiej promować czarno biało - czyli policjanci źli Floyd zasługuje na bucie bohaterem i pogrzeb w złotej trumnie z honorami za to że złamał prawo i stawiał opór 30 minut przy aresztowaniu wraz z atakowaniem fizycznie funkcjonariuszy.


Policjanci byli źli,
@rzep: Czyli w Twojej opinii mieli go aresztować bez radiowozu? Dobrze bez sensu ta rozmowa żyjesz w wyidealizowanym świecie gdzie naćpanego przestępcę należy magiczna siła stawić przed sądem. Stawiał duży opór i nawet po komentarzach widać jak ludziom oczy się otworzyły po otworzeniu całości.
Czyli w Twojej opinii mieli go aresztować bez radiowozu? Dobrze bez sensu ta rozmowa żyjesz w wyidealizowanym świecie gdzie naćpanego przestępcę należy magiczna siła stawić przed sądem. Stawiał duży opór i nawet po komentarzach widać jak ludziom oczy się otworzyły po otworzeniu całości.


@kochamschabowe: Powtórzę moje pytanie - czy wg. Ciebie amerykańska policja nie ma sposobu na aresztowanie kogoś, kto stawia opór, zgodnie z regulaminem?

Stawiał duży opór i nawet po
@rzep: To nie wiara, to też moja opinia po obejrzeniu całości. Mówienie że to wina tylko policjantów jest strasznie głupia.

Nie ma co dyskutować - zrobiono bohatera z przestępcy który stawiał opór przy aresztowaniu. Jakby nie stawiał oporu i poszedł do sądu sytuacja wyglądałaby inaczej i nie byłoby tej rozmowy.

Co w przypadku jak książkowe metody nie wystarcza? Czy po wykorzystaniu wszystkich opcji należy kogoś puścić wolno?

Dobrze, że policję spotkała
To nie wiara, to też moja opinia po obejrzeniu całości. Mówienie że to wina tylko policjantów jest strasznie głupia.


@kochamschabowe: Ale rozumiesz, że na tym polega praca policjantów, by zgodnie z prawem doprowadzać zatrzymanych przed sąd? Zatrzymanych, którzy nie zawsze chcą być zatrzymani.

Jeśli Floyd by przeżył to można by mu postawić zarzut oporu przy aresztowaniu, ale to nadal nie oznacza, że policjant może olać prawo i go zabić.

Co w
@DOgi: od 2 tysięcy lat potężny procent ludzkości żyje w symulacji w której co niedzielę jedzą mięso żyda zmarłego ale jednak żywego który jest jednocześnie swoim własnym starym i gołębiem i kazał swojemu pracownikowi zapłodnić swoją matkę przed swoim urodzeniem.

Powiedz mi coś o symulacji xdd
@rzep a którego patologa cytujesz? Z tego co kojarzę było ich minimum 2, z czego pierwszy był "systemowy", a drugi został zatrudniony przez rodzinę Floyda gdy im się nie spodobało zdanie pierwszego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ale się odpaliłeś demokracki trollu xD


@Anien: Wytykanie waszych kłamstw to przyjemność.

@rzep: Ale jakich waszych? Znajdź w mojej historii jeden post na temat Floyda. Po prostu mam z ciebie bekę jak przypuszczam mocno dorosły facet (bazując po wieku konta) spędza całe przedpołudnie na nabijaniu 30 postów bo olaboga, ktoś obraził George'a Floyda w internecie xD

No chyba, że jesteś gimbusem, a konto jest dzielone między wieloma ludźmi, wtedy cofam
@rzep: w #!$%@? mam policje i nie mam do nich za wiele szacunku z automatu, ale policja powinna przestrzegać regulaminu tak samo jak „obywatel” nie powinien być naćpany fentanylem i innymi smakołykami.

Czy policjant zawinił? Tak. Czy Floyd był wystrzelony od dragów? Owszem. Czy policjant ma zatem prawo Cie udusić bo jesteś pod wpłyem narkotyków? Oczywiście, że #!$%@? NIE.

Jaki z tego wniosek? Otóż taki, że świat nie jest czarno-biały, i
@wooster łooooo a czym różni się królowa od chlopa? Tym, że ma wykształcenie czy pieniądze? Tym, że może chłopem pomiatać. W sumie to już nie ma chłopstwa a jest pospulstwo. Wy się sami traktujecie jak robaki składając hold takim ludziom.
@bystrygrzes nie składam. Ale jednak niektórzy mogli widzieć w niej jakiś autorytet i się z nią w pewien sposób utożsamiać. Poza tym jest ikoną królestwa brytyjskiego, częścią ich historii i tożsamości narodowej. Poza tym była osobą medialną i znaną, więc jednak czymś się od zwykłego chłopa różni.
@DOgi: To żadna symulacja - takie #!$%@? rzeczy dzieją się, kiedy ludzie pociągający za sznurki chcą jak najbardziej #!$%@?ć społeczeństwo i napuścić jednych na drugich. Chyba nie ma bardziej jaskrawego przykładu plucia normalnym ludziom w ryj przez wszystkie media i ważne osobistości jednocześnie i wmawiania, że czarne jest białe (hehe). Jeśli ktoś myśli, że to wszystko dzieje się tak spontanicznie i nagle po prostu wszystkim #!$%@?, no to nie, takie rzeczy
@WpiszecokolwiekPDW: czekaj, a jak się ma to do rzekomego rasizmu policji? Że policja powinna odpuszczać czarnym, bo co prawda mają większą skłonność do przestępczości, ale nie możemy przekroczyć parytetu w łapaniu przestępców względem rasy? A że tak nie robią, to znaczy, że gorzej traktują czarnych?

Tylko wiesz, z czego to wynika, tam większość czarnych ma dużo gorszy start od białych dzieci.


A czy ty wiesz, że to nie wynika tylko z
@WpiszecokolwiekPDW: jasne, dogmaty religijne ważniejsze od biologii. Wcale nie jest tak, że czarni mają większy poziom testosteronu i związana z tym wyższą skłonność do zachowań agresywnych oraz ryzykownych. Twoja religia antyrasizmu zabrania takiej istnienia takich zjawisk. A sio, nie ma!

Wiesz, że były badane dzieci adoptowane i porównywano ich zachowania z rodzeństwem? Okazało się, że odrębność biologiczna rodziców ma znaczenie i wychowanie nie jest czynnikiem formatującym człowieka jak jakąś tabulę rasę
Nie twierdze, ze policjant nie przesadzil z interwencja, ale to co sie dzialo potem, ze zostal pochowany w zlotej trumnie, te cale szopki lacznie z klekaniem przez pilkarzy premier league czy reprezentajci anglii do tej pory, to dla mnie niesmieszny zart.

I to wszystko przez/dla kryminalisty xD