Wpis z mikrobloga

@rzep: tacy jak Ty wiecznie będą mieć pretensje do policji.
To dam wam banalnie prostą radę - jak wykonujesz polecenia funkcjonariusza, to włos Ci z głowy nie spadnie.
Rzucasz się jak małpa- cierp ciało jak żeś chciało.
Floyda oczywiście nie żałuję.
Zasłużył więc ma.
  • Odpowiedz
tacy jak Ty wiecznie będą mieć pretensje do policji.

To dam wam banalnie prostą radę - jak wykonujesz polecenia funkcjonariusza, to włos Ci z głowy nie spadnie.

Rzucasz się jak małpa- cierp ciało jak żeś chciało.

Floyda oczywiście nie żałuję.

Zasłużył więc ma.


@
  • Odpowiedz
@waskizlo:

w #!$%@? mam policje i nie mam do nich za wiele szacunku z automatu, ale policja powinna przestrzegać regulaminu tak samo jak „obywatel” nie powinien być naćpany fentanylem i innymi smakołykami.


No właśnie nie - policja ma obowiązek utrzymywać wyższy standard zachowania, ponieważ ma władzę i możliwości legalnego używania środków
  • Odpowiedz
wklej resztę z tego raportu manipulatorze z multikontem. Chłop miał 75% zwężenie tętnic, a ten będzie tu bredził coś o morderstwie.


@ol_Io: No i co z tego, że miał? To policja w USA może aresztować tylko w pełni zdrowych ludzi?

Ciągle się miotasz i kłamiesz, nie rozumiejąc, że ani narkotyki ani stan zdrowia Floyda nie były przyczyną jego
rzep - > wklej resztę z tego raportu manipulatorze z multikontem. Chłop miał 75% zwęż...
  • Odpowiedz
No właśnie nie - policja ma obowiązek utrzymywać wyższy standard zachowania, ponieważ ma władzę i możliwości legalnego używania środków przymusu.

Ba, policja z zasady ma do czynienia z ludźmi, którzy łamią prawo - są agresywni, pijani itp. Dlatego fakt, że Floyd stawiał opór nie jest żadnym argumentem do tego, że policja może łamać prawo.


@rzep: nie powiedziałem nigdzie, że policja może w jakimś przypadku łamać prawo, albo że w tym
  • Odpowiedz
Chodziło mi troche abstrakcyjnie o to, że świat nie działa tak jak sobie tego życzymy, coś na zasadzie zasady ograniczonego zaufania w ruchu drogowym.


@waskizlo: Ja się zgadzam, że nie działa. I prawda jest taka, że policja w USA regularnie łamie prawo, ale dopóki to nie kończy się jakimś nagranym na wideo skandalem, to konsekwencje są najczęściej żadne.

Także w przypadku Floyda - jestem na 90% pewien, że gdyby Chauvin
  • Odpowiedz
odpowiadasz w minutę na każdy komentarz bez różnicy czy to troll czy nie


@Multigatawny: Typowa reakcja lewaka na prowokację, złapanie zarzutki i późniejsze tłumaczenie się tysiącem komentarzy. Najlepsze było odpowiadanie minutę po każdym, #!$%@? pewnie pół nocy nie spał, melisę popijał redbullem, by w pół sekundy wejść w nowe powiadomienie i odpisać każdemu, nawet wyimaginowanym wrogom jego poglądów... szczególnie im ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chłop 15
  • Odpowiedz