Wpis z mikrobloga

Eh Mireczki, nawet nie wiecie jakie to fajne uczucie gdy wyzbędziesz się strachu przed byciem uznanym za "niemęskiego"
Dosłownie od kilku lat mam #!$%@? w opinie społeczeństwa i innych ludzi, mam w dupie gdy czytam że jakieś trepy nazywają takich jak ja #!$%@?, dosłownie czuje się dzięki temu taki wolny i szczęśliwszy niż kiedyś - nie ma nic lepszego niż życie w zgodzie ze sobą. Odrzucenie tych klasycznych, konserwatywnych ról wyszło mi na dobre, realizuje się w życiu na tych płaszczyznach, na których chce i mam bekę gdy jakieś trepy czy konserwy próbują mi wmówić że jestem gorszy albo co gorsza chcieliby zarządzać moim życiem xD - te czasy już przeminęły, z politowaniem patrzę na ludzi którzy dopasowują się do tych schematów wbrew sobie. Mam nadzieję że w związku z tematem #obowiazkowecwiczeniawojskowe więcej ludzi się obudzi - można być dobrym człowiekiem, spełniać się i żyć po swojemu bez tych #!$%@? ról, miejcie w dupie opinie tych trepów, życie jest jedno i warto żyć tak jak chcecie, a walczyć można za swoje ideały, a nie za czyjeś interesy pod przykrywką "ideałów".
#gownowpis
  • 12
@Mavelleyn: ale to ty dzwonisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym używając zwrotów typu "trepy" czy innych pokazałeś, że jednak nie masz w dupie co i jak o tobie mówią - w #!$%@? ci zależy. Wiesz, że z uwagi na bycie ciepłakiem nikt cie poważnie traktować nie będzie. I to cie boli. I dobrze, ma boleć. ]:->
@Mavelleyn: Już kilka lat temu doznałem tego "oczyszczenia". Moim zdaniem to jest właśnie osiągnięcie dojrzałości i dorosłości - posiadanie własnego zdania i wbijanie ****a w jakieś bzdurne normy i role społeczne. Mam w nosie bycie męskim wedle definicji troglodyty, i mam gdzieś co powinienem robić wedle ogółu społeczeństwa, i jakie powinienem mieć zainteresowania, czy jak powinienem spędzać czas wolny. Chcę sobie kupić LEGO to sobie kupuję i dobrze się bawię, mam