Wpis z mikrobloga

Ostatnio widziałem rejestrację D0 DMT, no to poprosiłem wszechświat o darmowe dmt bo narazie na gram czystego sobie pozwolić nie mogę. Zgadnijcie co przywiozła mi koleżanka kiedy wpadła w odwiedziny przy okazji rave ( ͡° ͜ʖ ͡°) co prawda gram czystego to to nie był tylko trochę changi ale wystarczyło. Skręciłem z tego blanta z melisą na początku i na końcu, przygotowałem się mimo że bałem się jakbym robił to 1 raz, wziąłem pustego balona, zaciągnąłem dym do ust, zrobiłem wydech do balona, ścisłem palcem i znowu zaciągnąłem się i znowu do balona aż miałem cały balon dymu. Wtedy wrzuciłem resztkę skręta do słoiczka z petami i zakręciłem. Wziąłem balona i poleciałem w tripa. Jak już wróciłem to podkusilo mnie żeby dopalić resztkę tego co wrzuciłem do słoiczka. Wyciągnąłem go, oczywiście masa dymu w słoiku się nazbierała, odpaliłem go, telefon miał włączona latarkę i leżał jakby za słoikiem. Jak tylko się zaciągnąłem to zrozumiałem że nagiąłem jakąś zasadę wszechświata bo wyciągnąłem tego skręta z krainy umarłych, petownicy gdzie kończą już resztki blantów a przed sobą zobaczyłem cień słoika od latarki telefonu który zinterpretowałem jako śmierć. Przeprosiłem wszechświat za błąd, obiecałem że następnym razem odłożę na talerzyk niż odrazu wrzucać do petownicy. Ciekawa podróż, definitywnie nie bez powodu wszechświat podesłał mi pod wzrok tą rejestrację.
#dmt #psychodeliki #narkotykizawszespoko #changa
  • 5
@Dorogon: przed paleniem uznałem że nie będę dopalał ani nic bo to i tak dużo będzie, dopiero jak wróciłem po tripie to tak podkusiło mnie coś mimo tego że czułem gdzieś w głębi że to już taka kombinatorka i lepiej nie.