Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Miał ktoś z was taką sytuację, że zakochał się w osobie trans i jakby dalej ją kocha emocjonalnie/platonicznie, ale nie potrafi przeskoczyć problemów cielesnych i przez to sam nie wie, co ze sobą zrobić?

Myślałem iść z tym do psychologa, ale się wstydzę. Poza tym nie wiem, jak rozmawiać z tą osobą, żeby jej nie zranić. Jest bardzo samotna. Ja też źle się teraz czuję sam ze sobą. Mam wrażenie, że już żadna kobieta nie spodoba mi się tak emocjonalnie, ale ona biologicznie jednak nie jest tak do końca kobietą.

Szczerze mówiąc, to nie wiem, czemu to tutaj napisałem. Nie mam nawet nikogo, z kim mógłbym o tym porozmawiać, nie narażając się na ośmieszenie.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zycie #psychologia #tinder

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638e27605adff1f3a51a2d5d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 10
  • Odpowiedz
OP: @rtone: To prawda, ale ja już sam nie wiem, mętlik w głowie mam. Może dałbym radę być partnerem? Chociaż nie wiem, pewnie by mnie to brzydziło...

@moll: Psycholog sprawi, że przestanę jakkolwiek czuć się winny takiemu stanu rzeczy? Poza tym naprawdę martwi mnie, że mogę jej poważnie wpłynąć na psychikę, a to jest bardzo dobra osoba (jako człowiek).
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: psycholog to ktoś u kogo możesz się wygadać z takich wątpliwości,.przemysleć to na głos. I to osoba, która powinna pomóc Ci pokierować sobą w tej sytuacji.

Nie ma magicznej różdżki ani złotej recepty. A pociągu fizycznego nie zmienisz, skoro jesteś hetero. Za to strona emocjonalna może dać się ogarnąć
  • Odpowiedz
Mam wrażenie, że już żadna kobieta nie spodoba mi się tak emocjonalnie, ale ona biologicznie jednak nie jest tak do końca kobietą.


@AnonimoweMirkoWyznania: biologicznie nie jest wcale kobietą, nie spodobała Ci się kobieta
  • Odpowiedz