Wpis z mikrobloga

Jak miałem tyle lat co Ty to siedziałem w UK na magazynie. Serio chłopie skoro rady nie docierają do Ciebie to może głód Cię zmiękczy. Masz dwie opcje, albo złapiesz się byle jakiej roboty na start albo zaczniesz kraść.
  • Odpowiedz
@DamianeX1X Ty naprawdę wydałeś całą kasę którą zarobiłeś przez ten czas gdy pracowałeś w kołchozie? Z tego co pamiętam to zarabiałeś coś koło 2400 zł miesięcznie, a pracowałeś tam około rok.12 x 2400=28800.Sory ale nie chce mi się wierzyć że przepieprzyłeś 28 tysięcy. A teraz tak biedujesz. Na co to wydałeś?
  • Odpowiedz
@Boisko19: Naprawdę mam wyszukiwać wpisy sprzed kilku miesięcy, czy nawet ponad roku, że dorzucałem się miesięcznie na utrzymanie domu, rachunków czy nawet do wywozu szamba? Czasem zostawał mi tysiąc, czasem 1,500 od 2 miesięcy nie dokładam się w ogóle bo nie mam z czego, ciężka rozmowa z matką mnie czekała, ale No cóż. Nie musisz mi wierzyć, nie zależy mi na Twojej wierze.
  • Odpowiedz
@Boisko19: przepijałem, jadłem w restauracjach typu mcdonald, codzienne kebaby, spierdotripy na których też potrafiłem wydać około 50zł, a nawet zdażyło mi się kupować papierosy i popalać siedząc gdzieś na skraju lasu. Czasem też nawet paliwo jak brałem od matki auto żeby gdzieś podjechać, co już rzadko się zdarzało. całe szczęście nie uzależniłem się od palenia aż tak.
Mówiłem Tobie, że trwoniłem pieniądze, nawet jak zostawał mi tysiąc złoty.
  • Odpowiedz
@DamianeX1X Ehh. Czyli mogłeś oszczędniej żyć. A i miałeś kasę żeby prawko sobie zrobić i jakąś furę kupić. Dziś byłbyś już w lepszej sytuacji gdybyś to zrobił. Eh. No ale to Twoje życie.
  • Odpowiedz