Wpis z mikrobloga

@MarekGamePass7 ok, a dałbyś radę wrzucić tego zipa na np. www.zippyshare.com

ten link nie działa, nie wiem dlaczego, może przez to że nie jestem na tym serwerze discord gdzie wrzucili ten plik czy coś, nie wiem
@plasq: nic nie wyciekło, wydałem hajs by podejrzeć to co wrzucają dla płacących na społeczność youtube i co za gówno tam zobaczyłem... zamiast robić moda to się #!$%@? chwalą, że będą klamki 3D w drzwiach xDDD albo screeny 30 drogowskazów na mapie, a same lokacje puste, NPC brak itd.

kronikarze wydali rok temu archolos i zaraz rocznica a dziejarze pokazują tam na yt screeny co to tam za budynek przerobili po
@plasq: a nie wiem czy dużo, to nie są wielkie pieniądze sobie raz kupić i zobaczyć co i jak, jak ktoś płaci co miesiąc to nawet mi go nie szkoda, kupią sobie discorda premium by móc przesyłać pliki z teksturą kononowicza przynajmniej na kanale a nie na hostingach ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MarekGamePass7: Manipulujesz i judzisz, bo screeny z pustych lokacji to wyrwana z kontekstu deweloperka - znaki wstawiałem sam na pustej mapie właśnie po to, żeby móc zapytać te kilka wspierających osób jak taki system oznaczeń im się podoba (i czy taka łopatologia nie jest przesadą). Dzięki radzie tej grupie 'zaufanych' fanów wybraliśmy optymalny system oznaczeń. Sama idea wrzucania takich screenów (do tego w niespecjalnej jakości) wzięła się stąd, że to właśnie
@plasq: Na jakiej podstawie wysnuwasz wnioski, że to scam? Ale odpowiadając na pytanie - nie, bo nigdzie tej opcji wspierania nie reklamujemy ani o niej nie mówimy. Wyjątkiem są tylko pytania bezpośrednie o możliwość wsparcia finansowego. Od ostatnich dwóch lat jest to tak naprawdę grupka kilku tych samych osób i od początku miało to formę luźną (bez ujawniania wszystkiego i otwierania dostępu do core projektu). Robić jest zdecydowanie komu także nie