Wpis z mikrobloga

@Karp_Molotow: Ready to donate another car to the Razor fund baby? It's go time ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A, jakby ci nie szedł drugi wyścig z Earlem, spróbuj nie używać nitro i zamiast tego wykorzystuj sam speedbreak. Dopiero z taką taktyką udało mi się go pokonać xD
@Karp_Molotow: No ja niestety jeszcze nigdy nie przeszedłem, ostatnio spróbowałem się za to wziąć i obecnie jestem na pozycji #5 na Czarnej Liście i muszę dorobić pościgów żeby wziąć się za JV. Ale doszedłem do tego wyścigu na haxach na innym save'ie i #!$%@? mi się odechciało bo ten wyścig drag jest niedorzecznie trudny, #!$%@? gorszy od tego sprintu Earla. xD

A, i jak masz pada to polecam grać na nim.
@Karp_Molotow: Problem z wyścigiem drag z JV jest to że masz od #!$%@? oskryptowanych wozów NPC które wszystkie mają na celu #!$%@? ci się pod auto żebyś #!$%@?ł wyścig, a speedbreak cię za bardzo wyhamowuje żeby można było normalnie wygrać ten wyścig.
@Scutacarus: Nie da się, albo kupujesz używkę albo piracisz.
@DDzieciol: Ta, wyścigi gdzie NPCty rubberbandowały jak #!$%@? nie były wkurzające. Albo te wyścigi drag. Wcale. xD
@krykoz: Spoko spoko, tylko studio które stworzyło tą grę już od dawna nie istnieje a kupując używkę to nawet nie dajesz tej kasy wydawcy tylko randomowi w Internecie, więc piractwo takiej gry ma większy sens jeżeli nie jesteś tak zagorzałym turboantypiratem że nawet zgranie własnej płytki do obrazu uznajesz jako kradzież. xD
@Karp_Molotow: Masz Golfa Sonny'ego, teraz możesz nim podobijać Czarną Listę aż do Vica, wtedy zgarniasz jego Suprę i
@Karp_Molotow: Supra jako jedno z nielicznych aut na częściach Junkman ma wymaksowane trzy paski, po prostu bardzo dobrze się tuninguje. Tylko w pewnym momencie masz tą ścianę że nie masz odpowiednich części żeby je dalej kręcić i możesz niedomagać w niektórych wyścigach, no choćby z Websterem będziesz miał problem, ale z Gallardo Minga już nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)