Wpis z mikrobloga

W gorących bóldupienie na Policję, że skierowała do sądu wniosek o ukaranie kierowcy, który:

1. Wjechał na zamykający się przejazd kolejowy.
2. Następnie wyłamał rogatkę (w tej sytuacji zgadzam się, że to lepiej niż miałby się zderzyć z lokomotywą).
3. Uciekł z miejsca zdarzenia.

I tu jest pies pogrzebany, myślę, że gdyby sam wezwał Policję/SOK, to by się łagodniej potoczyło, nie słyszałem, żeby ucieczka z miejsca zdarzenia kiedykolwiek wpłynęła na złagodzenie kary, ale HWDP, więc bronimy pirata drogowego.

#kierowcy #samochody #policja #prawo #polskiedrogi #wypadek
Javert_012824 - W gorących bóldupienie na Policję, że skierowała do sądu wniosek o uk...

źródło: comment_1670147293puPCrVQkG085z6lN7vBr5n.jpg

Pobierz
  • 9
@Javert_012824

Następnie wyłamał rogatkę (w tej sytuacji zgadzam się, że to lepiej niż miałby się zderzyć z lokomotywą).

No to niech to napiszą. Tak ciężko wstukać kilka literek więcej? Jest tyle akcji uświadamiających że trzeba uciekać z przejazdu bo mnóstwo osób ginie stojąc i czekając na cud. A tu pan policjant z pierdziszewa "#!$%@? dupa, wyłamał rogatki, dojedziemy gnoja w sądzie". Po takim tekście znowu ktoś zginie bo będzie się bał zjechać.
@Javert_012824: U mnie na rejonie gość zrobił to samo (wyłamał rogatki uciekając z przejazdu) ale po tym sam się zgłosił na komendę został rozliczony i cześć. Ten z nagrania z tego co wiem #!$%@? z miejsca zdarzenia dlatego go musieli szukać
Pójdzie z OC, co najwyżej później ubezpieczyciel zrobi regres do sprawcy.


@chemik_kieszyk: jeśli tablice rejestracyjne są prawdziwe. Była już sytuacja w jednej z kompilacji stopchamowych gdzie nagrywający napisał że sprawcy stłuczki nie udało się znaleźć bo tablice były fałszywe.