Wpis z mikrobloga

@LoginNieznany: do znajomego kiedyś zamawiałem baterię z allegro i działa do dnia dzisiejszego. Tylko minusem było brak informacji o dacie produkcji. Nie wiem, czy taką stosowną informację teraz dołączają do tych baterii.
  • Odpowiedz
@LoginNieznany: Miałem dwie baterie do PSP 3004 z allegro od naprawdę wiarygodnych sprzedawców, ale były one kompletnym gównem. Każda z nich trzymała gorzej od oryginalnej 13 letniej baterii. Kiedyś kupiłem nawet takie badziewie jak bateria o fałszywej pojemności 3600mAh i 2400mAh. Wszystko to oczywiście zwykłe fejki. Baterie kosztowały z tego co pamiętam ponad 70 dych od sztuki, były dużo lżejsze od tych oryginalnych i trzymały po 1,5-2h.
  • Odpowiedz
@LoginNieznany: oryginału nie trafisz na allegro (może na jakimś ebay ale raczej po 10 latach od zakończenia produkcji są nic nie warte), uważaj bo możesz trafić na podróbkę z logo sony na samym allegro xd Działa niby ok jak na zamiennik ale zdecydowanie gorzej niż oryginał. Ogólnie najlepiej celować w oryginalną używkę razem z konsolą jeśli planujesz dopiero jej zakup
  • Odpowiedz