Wpis z mikrobloga

@dos_badass to na pewno nie są zgody marketingowe. Wrażenie zgody zawsze jest dobrowolne, ale jej brak może uniemożliwić wykonanie usługi (np. brak zgody na podanie numeru telefonu lub maila uniemożliwi skontaktowanie się z Tobą działu obsługi).
  • Odpowiedz
brak zgody na podanie numeru telefonu lub maila uniemożliwi skontaktowanie się z Tobą działu obsługi


@matelusz: no to chyba zrozumiałe, nie jestem aż tak ciężkim debilem.
sformułowanie ich adnotacji brzmi jednak dość absurdalnie.
mnie śmieszy, ale nim się zalogowałem, były prośby o inne zgody(nieobowiązkowe), i tam to juz jazda na pełnej.
@
dosbadass - > brak zgody na podanie numeru telefonu lub maila uniemożliwi skontaktowa...

źródło: comment_1670105857vRp5XSox0AKs69AG2JcOwa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
to na pewno nie są zgody marketingowe.


@matelusz: xD
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym w celu jednokrotnego złożenia propozycji zawarcia umowy.
  • Odpowiedz
@dos_badass ze screena, którego wkleiłeś wynika, że jesteś zainteresowany jakąś dodatkową usługą. Przedstawienie oferty sprzedaży to działanie marketingowe, więc jeśli ktoś ma się z Tobą skontaktować i przedstawić Ci propozycję, musisz wyrazić zgodę marketingową.

A zgody nieobowiązkowe są nieobowiązkowe, więc mogą tam wpisać, co chcą (no, prawie)
  • Odpowiedz
@matelusz: a ty dalej twierdzisz, że to nie są zgody marketingowe, na terroryzowanie. xD
Wyrażam zgodę na przetwarzanie imienia, nazwiska, adresu do korespondencji, numeru telefonu oraz adresu e-mail w celach marketingowych podmiotów trzecich.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym w celu jednokrotnego złożenia propozycji zawarcia umowy.
  • Odpowiedz
@dos_badass człowieku, chcesz, żeby przedstawili Ci ofertę i dziwisz się, że wymagają zgody marketingowej. Tego to ja nie przewidziałem, sorry xD jak zaznaczysz ostatnią opcję to normalnie zadzwonią z propozycją i nikomu tego nie sprzedadzą
  • Odpowiedz
zaznacz tylko trzecią opcję i zobacz, czy pójdzie


@matelusz: nie zaznaczę, bo mam to w dupie.
pisałem, że z nudów przeglądałem, ale zalogowany jestem kontem, nie będę bandzie dysydentów i złodzieji nabijał klików marketingowych. xd
nie dodałem w pierwszym komencie tagu #heheszki ale może teraz będzie jasniej.
miłego wieczorka, smacznej kawusi!
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tego to ja nie przewidziałem, sorry xD jak zaznaczysz ostatnią opcję to normalnie zadzwonią


@matelusz: to jeszcze raz: bez wyrażenia zgód nie będziemy mogli przyjąć zgłoszenia
zgód! nie ostatniej zgody jak domniemujesz, a zgód.
i nie pisz do mnie cżłowieku!!1
xDDD
  • Odpowiedz
@dos_badass:

w celu jednokrotnego złożenia propozycji zawarcia umowy

Powinno wystarczyć, ciekawe, czy przepuszcza. Te wyżej są pewnie celowo na tyle nieprecyzyjnie sformułowane, że pozwolą na dzwonienie do Ciebie z przyszłymi ofertami.
Z Play nie jestem, to ikonka z interfejsu magnetowidu przy odtwarzaniu kasety. Choć numer w sieci Play posiadam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Z Play nie jestem, to ikonka z interfejsu magnetowidu


@Adrian_: widzę, jestem stary więc pamiętam ;)
no mnie rozbawiła ta fraza, ale jak mówie- teraz co bys nie chciał zrobic, to albo wyłudzanie zgód, albo inne pułapki.
strach klikać, bo potem fona nie ogarniesz. ;)
  • Odpowiedz
@dos_badass: A to pozdrawiam kolegę z zapewne podobnego rocznika :)
Zainteresowałem się, bo trochę zajmuję się RODO i lubię patrzeć jak to obecnie, po początkowej fazie paniki przy wprowadzeniu rozporządzenia, wygląda. I też bym się przy tym zatrzymał.
  • Odpowiedz