Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #stulejacontent

czy tylko mi się tak wydaję czy z wykopu zaczyna się robić #!$%@? kółko wzajemnej adoracji? tag #modameska prowadzony przez facetów, którzy mają już tak zwichrowane priorytety, że zamiast dobrze zamelanżować wolą przyglądać się długości nogawek kolegów i oceniać ile procent ma za krótkie/za długie. setka stulejarzy opisująca jakie to te kobiety są niedobre i w ogóle, że jak się jest miłym to #tfwnogf a jak się jest chamem to nagle wszystkie lecą. gówno prawda! jak się ma ryj jak snopowiązałka i posturę spasionego baleronu to będąc dla kobiet chamem będziesz po prostu spasionym chamem.

nie mam pojęcia, w którym momencie wykop poszedł w złą stronę, ale z dnia na dzień serwis się stacza i staje się zasranym miejscem dla #przegryw ów, którzy nie mają gdzie się wypłakać z własnej beznadziei.

PRZEGRYWY I STULEJARZE #!$%@?Ć NA KAFETERIĘ CZY INNY #!$%@?!
  • 39
@M4lutki: mireczków nie wyzywam, pseudomireczków owszem.

@aswalt: dyskusje o modzie są zajebiste. ale pisanie o tym, że "70% facetów miała za długie nogawki" jest chyba przegięciem, no nie? dyskusje o kobietach? są tu takie?
@jumpel: każdy ma swoją wizję dyskusji. Ja nie piszę na mirko o tym, jakie gacie zakładają moi znajomi, ale faktem jest, że mnie to ciut bawi (i pisanie o tym, i zakładanie garniturowych spodni o cztery rozmiary za dużych). Wydaje mi się po prostu, że nikomu nie dzieje się krzywda i można po prostu olać takie tematy, jeśli uważamy je za słabe.
@jumpel:

dyskusje o modzie są zajebiste. ale pisanie o tym, że "70% facetów miała za długie nogawki" jest chyba przegięciem, no nie?


Zgadzam się 10/10. Zwłaszcza, że autor tego tekstu jeszcze paręnaście dni temu nie miał pojęcia o tym o czym sie wypowiada, a dzisiaj jest ekspertem (czytałem jego wpisy, stąd wiem).

dyskusje o kobietach?


Są, ale nie spotkałem się, żeby zrzucano winę na kobiety, przynajmniej ja takich dyskusji nie uświadczyłem.
@jumpel: a co Ciebie obchodzi co robią stulejarze albo #modameska? nie obserwuj i tyle

Jak mnie #!$%@?ą takie oświadczenia, bo od razu widać kto się interesuje sprawami innych, a o sobie zapomina.

W dzieciństwie babcia często mówiła "nos w swój sos" kiedy jako dzieci wtrącaliśmy się w sprawy dorosłych. POLECAM
Na ircu tworzyła się zawsze irc elita, na forach również, nawet na takich śmiesznych stronach jak synchtube też więc nawet nie dziwi mnie, że wszędzie tworzą się kółka wzajemnei adoracji. Na chanach przynajmniej nie było kont czy przypisanych nickow, a i tak nie przeszkadzało to w jakimś tam małym stopniu tworzyć tzw elity.

Zresztą na wykopowym radyjku podobnie :)
@nofink: @racek7: @M4lutki:

@jumpel: 10/10

Co mnie #!$%@? to dobrze opisany komiks(było na mikro, wyśmiewający przegrywów którzy piszą posty że prawie wyrwali laskę ale okazało się że jest lesbijką i ma chłopaka), że pełno gimbów, chorych prowokacji, zero różnorodności. Zacząłem wyodrębniać pewną grupę na wykopie, mianowicie #sksk #stuleja - #korwin - #sabaton - #kuc -- te tagi bardzo dobrze opisują pewne osoby, które są po prostu nieudacznikami i
@M4lutki: Żartujesz? Przegapiłeś ostatni wysyp smutnych historii o eks związkach w gorących, i te fale nienawiści skierowane przeciwko kobietom w komentarzach pod wpisami? Ilu to miłych panów wyzywało kobiety od szmat, #!$%@? i dziwek? I nie mówię tylko o danym różowym pasku z historii, ale o wszystkich, przecież to zakrawa na jakąś chorobę psychiczną. :P

Mówię to jako kobieta, która związała się z miłym i spokojnym facetem - tak, Mirasy, to