Wpis z mikrobloga

Jest ktoś jeszcze kto dostał takie wezwanie? Bo u/amadeuszbx na reddicie ladnie skomentował.

No nie do końca. To “przyznanie” to w jednym losowym artykule z jednej gazety i tam pani z Sieradza môwiła že przydzielani sa żołnierze rezerwy Z PRZYDZIELONYM MIEJSCEM MOBILIZACJI co zwykle oznaczało ludzi z bardzo konkrentych zawodów przydatnych dla wojska jak lekarze czy mechanicy czyli umiejetnosci ściśle przydatne dla wojska, jak to już było od wielu lat. Tylko tyle przyznało WKR w tej wypowiedzi. I wciąż pewnie bardziej opłaca im sie brać ludzi którzy mieli jakiś kontakt z wojskiem niż randomów tylko po komisji, mimo że tak, od kwietnia W TEORII moga tych drugich. Jedyny jasno znany przypadek takiego randoma tylko po komisji to losowy anonek z wykopu także też let’s hold our horses xD


Imo śmierdzi mi to prowokacją ruskich
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 35
@NorthKoreaSpitFire: Pół głównej wali o aferach orlenu który kupuje sobie tutaj dobre stanowisko ale napewno nie odpalili tej afery do ukrycia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdyby kasować znaleziska byłby rumor ze wylatują a tak? Robisz nowy trend o powołaniach i cyk hity płoną.

Sam łyknąłem ale już odpuściłem mija tyle czasu i nie widać nowych osób, dyskusję prowadzą dokładnie te same.
@ChamskoCytuje: "Mało istotne w sumie czy prowokacja czy nie. Ustawa jasno mówi że mogą powołać zwykłego randoma kiedy im na to ochota przyjdzie" - bo to jedna taka sytuacja, od dawna w naszym państwie na cokolwiek istnieją przepisy bylebyś się bał, myślisz ze po co są np takie prawa jak zglaszanie darowizm od rodziny bo kara mimo ze jak zgłosisz od najbliższej to nie ma żadnego podatku? Masz się bać, na
@Gondolier27: xD no jestem pewny że on @Gromash, @Roquefort i kilku innych to agenci Rosyjscy którzy dostali wytyczne żeby podrobić identyczny dokument, podpisy i siać panikę na wypoku, na pewno ruskim jest też ten komendant z WCR który powiedział w wywiadzie że mogą brać ludzi bez wcześniejszego doświadczenia z wojskiem, jestem pewny, że to oni wszyscy się mylą i walą w #!$%@? a nie ty
@Grzegorzfloryda420
Mówi to zielonka xDD
CWR w Sieradzu pewnie odbiera telefony od poniedziałku. Zadzwoń tam i zapytaj: "Czy osoby po komisji wojskowej w wieku 19 lat przeniesione do rezerwy i nie będące żołnierzami rezerwy, i nie przechodzące nigdy ćwiczeń wojskowych; mogą być wzywane do odbycia ćwiczeń wojskowych? Zaznaczam, że moim jedynym kontaktem z wojskiem była komisja w wieku 19 lat, na którą wszyscy mężczyźni są wzywani.Mozesz zapytać też o przysięgę jak nie