Wpis z mikrobloga

Jest ktoś jeszcze kto dostał takie wezwanie? Bo u/amadeuszbx na reddicie ladnie skomentował.

No nie do końca. To “przyznanie” to w jednym losowym artykule z jednej gazety i tam pani z Sieradza môwiła že przydzielani sa żołnierze rezerwy Z PRZYDZIELONYM MIEJSCEM MOBILIZACJI co zwykle oznaczało ludzi z bardzo konkrentych zawodów przydatnych dla wojska jak lekarze czy mechanicy czyli umiejetnosci ściśle przydatne dla wojska, jak to już było od wielu lat. Tylko tyle przyznało WKR w tej wypowiedzi. I wciąż pewnie bardziej opłaca im sie brać ludzi którzy mieli jakiś kontakt z wojskiem niż randomów tylko po komisji, mimo że tak, od kwietnia W TEORII moga tych drugich. Jedyny jasno znany przypadek takiego randoma tylko po komisji to losowy anonek z wykopu także też let’s hold our horses xD


Imo śmierdzi mi to prowokacją ruskich
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 35
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NorthKoreaSpitFire: masz potwierdzenia:

https://www.wykop.pl/wpis/69250783

Dwie redakcje (teraz już trzy), potwierdzenie z jednostki z Sieradza.

Jak to może być prowokacja ruskich?

Nie wiem jak można to uznać za "losowy artykuł".

Zresztą piszesz o czymś a nawet nie zadałeś sobie trudu znalezienia tego "ludzkiego artykułu".

Nie wierzysz artykułom, chcesz potwierdzić na własną rękę i na chłopski rozum? Jesteś z Sieradza? Masz znajomych z Sieradza? To albo znajdź źródło (mieszkańców Sieradza którzy dostali wezwanie)
@mk321:
- bo założyłem konto po przeczytaniu postów o tych wezwaniach, mój kumpel w Warszawie dostał dwa miesiące temu wezwanie do WCR Warszawa-Ochota, identyczne jak to do którego wstawiłeś link tylko ze zmienionymi danymi
- a na drugie sobie odpowiedz ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mk321: @DamianO1995: ręczę za Ciebie po raz drugi. To legitny mirek, żaden troll. Na Twitterze można znaleźć jego próby upewnienia się pod tweetami S. Żaryna i profilów dedykowanych sianiu dezinformacji próby ustalenia prawdziwości tych doniesień i wyjaśnienia sprawy. Profilu nie podam, bo nie wiem, czy mirek sobie życzy.

Wpisz sobie "damianas1999 wykop" w Google'u, to wyświetli Ci się kilka znalezisk i wpisów na mikroblogu z jego aktywnością na starym koncie.
@soyunmago: @DamianO1995: @mk321: @NorthKoreaSpitFire: dodając coś od siebie, to wczoraj wieczorem skacząc po kanałach przed meczem Argentyńczyków trafiłem na TVP Info, gdzie akurat transmitowali Kaczyńskiego przemawiającego w Zielonej Górze i mówił on, że zależy mu na tym, by mężczyzn obyć z bronią i przeszkolić wojskowo i że to konieczność w aktualnej sytuacji geopolitycznej. Było to około 19:20, plus minus kilka minut, jeśli to komuś w czymś pomoże.

Nie
@DamianO1995: nie mam kompa czynnego nawet i od września cały czas na telefonie działam. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale z tego co pobieżnie przeleciałem, to chyba okolice 1:32:00, plus minus minuta. Można słuchać od 1:31:00 do 1:33:00, ten fragment. Z naciskiem na "chyba".