Wpis z mikrobloga

Uaa jazda w #acleague do czegoś się przydaje, dzisiaj wybrałem się na otwarcie Voltmax Center w #lublin organizowano tam zawody w #simracing gdzie do wygrania był #samochod elektryczny Seres 3 na weekend. Jazda była w ACC więc znałem temat ( ͡º ͜ʖ͡º)
No i wygrałem xD

#chwalesie #motoryzacja #assettocorsacompetizione #assettocorsacompetizione
TheSznikers - Uaa jazda w #acleague do czegoś się przydaje, dzisiaj wybrałem się na o...

źródło: comment_1670087567s6CK1mM1l6na9WVePvQcDD.jpg

Pobierz
  • 20
  • 0
@DwuJednorozec W sumie nie wiem ale hamulec był strasznie #!$%@? ustawiony, miał skok większy niż gaz i był zbyt miękki. Jak siadłem to byłem w szoku i kompletnie rozbiło mi to jazdę. Ciężko było się przyzwyczaić na 3 kółkach pomiarowych. Pojechałem wg mojej opinii źle, ale wystarczyło, widocznie inni mieli jeszcze większe problemy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 0
@czarekfcb No skok był bardzo duży, taki jak gaz i wydawały się jakieś miękkie, nie wiem gdzie tam było LC. Ogólnie mega dziwnie było jechać tak.
Jak dla mnie to nie działało to jak w samochodzie gdzie masz miękko ale później już robi się mega twardo i wtedy siła nacisku reguluje moc hamowania. A tu było miękko na początku a później pedał wpadał w podłogę a jego twardość tylko nieznacznie się zwiększała.
  • 0
@czarekfcb Jeździłem w Kapsule, jeździłem na symulatorze EVO i w obu przypadkach hamulec był całkowicie inny niż tu. Na pewno nie wpadał w podłogę tak jak w momencie gdy pęknie przewód hamulcowy xD