Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiecie wykopki ile warta jest miłość? Nie? To opowiem wam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Związek 3 lata - różowy od 3 miesięcy gada o pierścionku, nawet 2 miesiące temu powiedziała że gdybym się jej oświadczył w tym roku to nawet jakby pierścionek był z kartonu to by skakała jak powalona
Przyszedł lekki kryzys 3-4 tygodnie nadmiernej pracy - praca po 12h dziennie. Ucierpiało moje samopoczucie, zmęczony byłem. Norma jak prowadzisz firmę na kilku pracowników. Nawet lekki zarost 2 lub 3 dniowy się pojawił. Nie psiknąłem się dezodorantem 3 dni po myciu no i seks ucierpiał. Raz na tylko na te 3 tygodnie i to mizerny gdzie standardem było co noc (musiałem brać też leki które obniżały mi libido)
Pracka się skończyła, znowu ogarnięty. Siłka znowu siadła, dobra dieta i jazda dalej z życiem. No ale różowy niedostępny. Nie chce wyjść na kolację. Nie chce uprawiać seksu. Nie rozmawia ze mną, nie pyta się gdzie wychodzę. Postanowiłem porozmawiać. Różowa mówi, że już nic nie czuje, wypaliła się. Życie seksualne ucierpiało i ona siły tego dalej ciągnąć. Zamurowało mnie powiesz szczerze. Powiedziałem, że już jest ok, że wracamy na dawne tory a ona teraz wypala, że musimy porozmawiać jak wróci w poniedziałek (odwiedza chorą mamę na weekend). A więc szykuje się zerwanko, bądźmy realistami. I tyle jest warta ta miłość? Uczucie które gaśnie w chwili gdzie jedna osoba ma problem przez 3 tygodnie bo robi na wasze wspólne mieszkanie? XD Gdzie 2 miesiące temu stwierdzała nawet, że jest w stanie zostawić pracę i wylecieć ze mną gdzieś do UK zacząć nowe życie?
Tylko jak ona się nie goliła przez jedną zimę, utyła 10kg to jak jej to wypomniałem, to na mnie z mordą, że nie wygląd się liczy i ma taki okres w życiu.
Trzymajcie się mirasy w tych związkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zalesie #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638b43934bf3873cacedb625
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 31
  • Odpowiedz
po prostu interpretujesz moje słowa w sposób jaki byłby ci wygodny xD


@Fifka23: Nie, interpretuje twoje słowa zgodnie z tematem postu. Masz, przykleje ci abyś mogła jeszcze raz przeczytać ze zrozumieniem:

Wiecie wykopki ile warta jest miłość? Nie? To opowiem wam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Związek 3 lata - różowy od 3 miesięcy gada o pierścionku, nawet 2 miesiące temu powiedziała że gdybym się jej oświadczył w
  • Odpowiedz
@Piesnakoty: chłopie, ja odpisałam na czyjąś odpowiedz, a dokładnie chodziło tam, że kobiety ZAWSZE żałują rozstania.

"Nie martw się. Za rok dwa bedzie żałować. Zawsze żałują."
Ja napisałam, ze właśnie nie. Dojrzała osoba z pełną świadomością podejmuje swoje decyzje, nawet jeśli bolą. Jak związek nie ma sensu dłużej trwać to się nie żałuje po czasie rozstania.
  • Odpowiedz
chłopie, ja odpisałam na czyjąś odpowiedz, a dokładnie chodziło tam, że kobiety ZAWSZE żałują rozstania.


@Fifka23: babo, ale to jest w dalszym ciągu na temat postu :p
Chodzi w tym zdaniu o ludzi, ktorzy porzucaja sie bo baba zajdzie w ciaze i nie chce sie ruchac, czy też baba zostawia chłopa, bo ten ma problemy zdrowotne :p
WSZYSTKO co tam zostało napisane jest w temacie postu.

Uroiłaś sobie jakiś irracjonalny ataka
  • Odpowiedz
że kobiety ZAWSZE żałują rozstania.


@Fifka23: Nigdzie tak nie napisałem, uroiłaś to sobie.
Zgodnie z tematem, żałują rozstania osoby które porzuucają spoko partnera, bo wymysliły sobie że tak im łatwiej, niż pomóc im w problemach :p

Bez względu na płeć :p
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Serio, Ty myślisz że to była miłość? Byłeś dla niej dobrym kandydatem na męża tylko dlatego, bo miałeś czas dla niej, był dobry seks, hajs się zgadzał, dbałeś o siebie i nie użalałeś się nad sobą. Straciłeś w jej oczach. Przestałeś być jej samcem. Ale nie martw się wywal ją i szukaj dalej. Nie była tego warta.
Jak się odbijesz to zobaczysz, że jeszcze przyleci do Ciebie ;) a wtedy
  • Odpowiedz