Wpis z mikrobloga

@d1ck: ale jesteś świadomy, ze jak boisz się w ten sposób grac na Real koncie, to jeśli już kiedyś byś zaczął, to nigdy nie otwierałbys 1.17 lota na US100 czy 0.43 lota na NATGAS i wykręcał takie liczby? Max co otwierałbys 0.01 lota i wyciągał ułamek tego
Nawet oni chcą, żebym otworzył real


@d1ck:
Przychodzi gość do żabki, daje babie 65000 demoPLNów i mówi:
- Poproszę jedną gumę kulkę.
Baba do niego:
- Co? Poje.ało cię typie czy jak, xd?!

Nauczyć się czegoś możesz na demo, ale gdy grasz przeciw swoim błędom, a nie o demo kasę.
@d1ck: No to jest zagranie z real konta z ładnym zyskiem, kwoty zamazane, bo na celu miało pokazanie ciekawego momentu wejścia/wyjścia a nie granie na emocjach wykopka który gra za kieszonkowe i gdyż zobaczy zielona pozycje na kilkadziesiąt tysięcy to będzie miał mokro w gaciach
  • 0
@maniek74: ja #!$%@? typie jak ty ciężko kropki łączysz. Naprawdę podziwiam twoją determinację w obalaniu wykopka bo wrzuca wynik z demo. Luzuj majty napinaczu
  • 1
@dobrowolskii: A tobie nie szkoda czasu na pisanie takich pytań? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Robię tu klik, tam klik w przerwie w drapaniu się po jajach. W sumie wychodzi to lepiej niż wasze analizy.
Serio - wy jesteście w #!$%@? #!$%@? w ten hazard, skoro tak was picze odbyt na takie wyniki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@d1ck: po 1 nie traktuje tego jak hazard, zajmuje sie tym od 12 lat i traktuje to jako jedno ze zrodel dochodu. Po 2, dzis sobota wiec mam sporo czasu bo mam wolne i sobie lukam wykop. Po 3 ciekawi mnie motywacja grania na demo tak dlugo (zakladam ze 90 dni). Nie szkoda mi czasu bo po prostu mnie to ciekawi. W sumie co lepiej wychodzi? A skoro wychodzi to czemu