Wpis z mikrobloga

Dziwny dylemat. Niby chłopu czasami brakuje baby, tym bardziej, że kiedyś mógł ją mieć kiedy było tzw "okienko czasowe", ale teraz patrzę: śnieg za oknem, zrobiłem sobie kawę, odgrzewam sobie trzy kawałki pizzy, włączam sobie z sentymentu starą grę, siadam do mojego biurka na fotel gracza, który sobie kupiłem w pokoju, który sobie urządzam jak chcę.

Mam 28 lvl i wiem, że gdybym z kimś był może teraz szedłbym do roboty w ten śnieg, w mieszkaniu, które byłoby urządzone na styl wielkomiejskiego hipsterstwa i to co wcześniej wymieniłem musiałbym oddać za to przytulenie i niby pożądanie w jej oczach. Rachunek nie jest zero jedynkowy. Chyba zawsze jest coś za coś. #przegryw #wygryw #blackpill
  • 16
@Satos: Nie, ale przyjrzałem się temu gościowi. Pisze tylko cope, a jest sam bez nikogo. Jak ktoś kogoś ma to oski. Jak ktoś żyje sobie po swojemu- cope. Temu człowiekowi nic nie pasuje.
@kamil150794: I poszliby w toksyczne relacje? Bo widzisz, widzę dobre, udane związki, ale niezbyt wiele. Normictwo tyra na założoną rodzinę, grubiejąc, łysiejąc, dostając garba. Fakt, co innego chad na plaży z laską, a co innego typowy związek z teściami, kłótniami i brakiem czasu. Ja jednak nie spędziłem w piwnicy całej młodości. Brak związku może boleć w trakcie dojrzewania, a gdy się przebije magiczną barierę 25 roku życia powoli zaczynają się schody.
@Pozytywny_gosc: to tym bardziej pisanie o cope z twojej perspektywy jest bezsensowne. Byłeś kiedyś na stronie netkobiety? Nie raz widziałem komentarze kobiet jak się zwierzały, że miłość z młodości była najlepsza. Jest taka zasada: pierwszy chłopak, lub nawet kolejny jest od zabierania tego co najlepsze: młodości, emocji, wspomnień. a mąż jest od zbierania resztek i zapierdzielu. Każdemu przegrywowi kto chce wciskać każdemu babe, nie licząc się z konsekwencjami bo "cope" to
@dondonu: wybacz ale to jest racjonalizacja totalna. bedac w zwiazku nie musisz być poddanym swojej kobiety. mozesz mieć związek na bardzo różnych zasadach, mozecie mieszkac razem, osobno, odwiedzac się, mozecie zachowywać sie jak minimałżenstwo, a możecie nie, opcji jest mnóstwo. do każdej trzeba mieć odpowiednie DNA ( ͡° ͜ʖ ͡°)