Wpis z mikrobloga

Mam problem z #pixel 6. wchodzę w aplikacje aparatu, przechodzę w tryb filmu i widzę mega logowanie, tzn feamerate widoczny na ekranie to jakieś 15fps. Zaczynam nagrywać i cały czas obraz się tnie jak glupi. O dziwo po nagraniu film jest ok, płynny. Pomaga wyłączenie i włączenie tel. Ma ktoś też taki problem?
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kry00: Trochę użytkowników skarży się na ten sam problem w p6 i p7. Spróbuj wyczyścić pamięć podręczną aparatu i najlepiej odinstalować wszystkie aktualizacje aparatu i zainstalować ponownie
@Kry00: Ja mam to samo. Próbowałem czyścić pamięć, odinstalować aktualizacje, zainstalować jeszcze raz i ciągle to samo. I tak jak u Ciebie - po nagraniu filmy ok.

Jakbyś znalazł rozwiązanie to daj plis znać, ja też jeszcze poszukam w sieci, może ktoś coś podpowie...
@j1ngles po ostatnich aktualizacjach aparatu wygląda na to że problemu już nie ma, a przynajmniej ja go nie widziałem u mnie od ładnych paru dni. Może google podsłuchali moje bluzgi i że byłem skłonny go odesłać do amazona :)
@Kry00: No oby, zerkne też jutro czy mam wszystkie aktualizacje, zrobię restart telefonu i zobaczę, bo też już trochę mnie to wpienia, ale kurde nie chce mi się kombinować z odsyłaniem póki co...