Wpis z mikrobloga

Piotr Zieliński o meczu z Argentyną:

- W pewnym momencie chciałem poprosić Argentyńczyków, którzy są w lidze włoskiej, aby zwolnili tempo. Byli już pewni pierwszego miejsca. Potem się powstrzymałem, ponieważ to byłoby niesportowe. Nie lubię takich sytuacji.


#mecz #pilkanozna #mundial
  • 26
  • Odpowiedz
@Kamenes: jak tam fanatycy grubasa? Nadal w amoku, że wyszliśmy, bo graliśmy brzydko, ale efektownie? Argentyna gdyby chciała to by tam było 8-0 bez przemęczania się xdddddd
  • Odpowiedz
@Kamenes
Teraz wszyscy wyzywają, a jak piłkarze wrócą(może nie wszyscy), to na Okęciu będzie tłum kibiców, by pogratulować partaczom awansu do 1/8 finału MŚ i cyknąć sobie z nimi fotkę.
#!$%@?.
Jakoś ciężko sobie wyobrazić, by móc takie coś powiedzieć.Zawsze podchodziłem z dystansem do tego że piłkarze to skończeni debile, i nic poza graniem w piłkę(tu też są widoczne problemy) nie potrafią. Taki wywiad jak ten coraz bardziej oddala mnie od
  • Odpowiedz
@rybazryzem85: Zawsze są po mundialu 4 lata temu byli po euro 2 lata temu byli i teraz tez będą (chociaż z tego co mi wiadomo kibiców po euro było mniej niż zazwyczaj a piłkarze wysiedli #!$%@? i nawet nie rozdawali im autografów został tylko lewandowski i sousa)
  • Odpowiedz
@Kamenes: nie zdziwiłbym się jakby Lewy tam po meczu dziękował Messiemu, że ich nie rozwalcowali xD Messi już zlał temat jak ktoś go zapytał co tam szeptali z Lewym. Przecież Messi za dużo w żadnym języku nie mówi, Lewy w jego też raczej nie, więc co on tam mógł mówić, thank you i takie pierdoły i elo xD
  • Odpowiedz