Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czasem się zastanawiam, czy nie wybrać się do #wojsko ,nie mam żadnych motywacji ani celu w życiu, nie poszedłem na studia tylko tyram pół roku u szwaba na zbiorach, potem pół roku siedzę w mieszkaniu że starymi. Czuję się jakbym nie istniał w społeczeństwie XD. Nie mam znajomych, nic nie potrafię, dosłownie dwie lewe ręce do wszystkiego, a na pracę umysłową jestem za głupi i nie mam psychiki, nerwica i stres by mnie wykończyły. Nie mam w sumie nic do stracenia, obawiam się tylko ze trafie na samych sebkow I będą się nade mną znęcać. Miałbym gdzie spać, miałbym co jeść, a za pensje w jakimś polskim kołchozie i tak bym się nie utrzymał samemu. fizycznie bym chyba dal rade, od kilku lat regularnie biegam także chyba by nie było tragedii.
#zalesie #przemysleniazdupy #praca

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63890d614bf3873caced5cb7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: jonik
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrzystojnaFoka: i chciałbyś robić jako mięso armatnie? Stać po stronie polityków, którzy z innego kontynentu będą ci mówili "jedziesz, stary, dobrze ci idzie, pokaż im, gdzie raki zimują"?

Już wolałbym zbierać puszki, niż robić jako cieć polityków.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz