Wpis z mikrobloga

@MrBeast: żona dziś miała w zwykłej najbliższej nas przychodni gastro i mówi, że było spoko. Więc jak nie masz jakiś turbo wielkich zmian to raczej nie musisz robić tego koniecznie w szpitalu. Dobra przychodnia z przyzwoitym zapleczem i kumatymi ludźmi wystarczy do usunięcia mniejszych zmian, pobrania wycinków itd. a w nich zazwyczaj dużo łatwiej o termin, moja różowa też wzięła ogólne to ekstra 300 zł i faktycznie sporo terminów wypada przez
  • Odpowiedz
@MrBeast: sprawdź czy w Luxmed sw Barbary dalej mają umowę z NFZ. Terminy byly akceptowalne swojego czasu.
@apaczacz: ja się cykałam, bo myślałam, że rura będzie jak od pralki. Więc jak zobaczyłam, że to cienki kabelek, to zupełnie się wyluzowałam i było ok. Tak jak mówisz, skupić się i oddychać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrBeast: ale oddychasz ustami normalnie. Tyle że masz ustnik włożony. Spokojnie dasz radę. Grunt to nie panikować i spokojnie równo oddychać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ChristianHorner: w dupie to nie wiem, bo nie miałem.

Ale miałem gastroskopię 2 razy, ponad 20 lat temu i rok temu.

Jako 14 latek spokojnie to przeszedłem i potem jeszcze na lekcje sobie poszedłem do podbazy.

Jak pisałem, kluczową sprawą to zachowanie spokoju i równe, powolne oddychanie.

Rura w żołądku to nie jest normalna sprawa, ale to jest normalne badanie lekarskie.

I nie #!$%@? że jakieś głupoty się wciska komuś.
  • Odpowiedz