Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@brednyk:

nie wiem po co ludzie robią takie deklaracje? Mógłby mi jakiś socjolog wyjaśnić?


Tylko i wyłącznie dla atencji, dla złudnego wrażenia, że jest się lubiana postacią bo post uzyskał tysiące plusów. Zakład jest zwykle absurdalny i szanse na spełnienie warunków nikłe, ale w razie cudu i przegranej, zawsze można powiedzieć, że _hehe, napisałem przecież że nagram, a nie że wam pokażę nagranie ;-) no nagrałem i mam w domu
@badziebadla: ale nawet znane osoby robią tego typu zakłady, patrz Peszko po awansie zgolił się na łyso. Czy kiedyś Footroll również zadeklarował zgolenie włosów po słynnej remontadzie Barcelony z PSG
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brednyk: Pewnie dla zabawy, reklamy i dodatkowych emocji. Dali jakieś normalne warunki i normalna "karę", a nie jak wykopek bez honoru "jeśli stanie się coś niemożliwego to zrobię coś kretyńskiego". No ale wykopek by się już na ich miejscu spłakał i napisał, że chodziło o włosy na nogach
Tylko @MarcinE45 nigdzie nie napisał, że ten filmik gdzieś wrzuci, więc pewnie trzeba by było mu potem wierzyć na słowo, że to nagrał. Mimo, że się wiele niespodziewanych rzeczy dzieje na tych mistrzostwach, to i tak wszyscy wiemy, że już jesteśmy skompromitowani zanim mecz z Francją się rozpoczął i tę walkę już dawno przegraliśmy. Trochę wstyd, że wyszliśmy z grupy.