Wpis z mikrobloga

@LaPuertaDelVino: żeby wierzyć ze nie pogromia tak słabej Kostaryki to trzeba być chyba wyznawca Czesia xD Argentyna tez przegrała z Arabia, potem męczyła się z Meksykiem a z Polska robili co chcieli i gwarantuje ci ze jakby np do awansu potrzebowali dobrego bilansu bramkowego to by strzelili nie dwa a sześć goli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RudyZibi: ale to nie jest tak, że ja nie wierzę, że nie rozgromią Kostaryki, nie wszystko w tej grupie zależy od nich. Jeżeli miałbym stawiać pieniądze, to postawiłbym na awans Niemców, ale aż tak pewien nie jestem, zbyt dużo już było niespodzianek na tych mistrzostwach. Poza tym nie to było meritum mojego komentarza, tylko to, że w razie awansu Niemcy wcale nie będą mieć lekko, bo męczyli się póki co w
@RudyZibi ale czemu 2, z góry zakładasz że Hiszpania od razu coś strzeli? Tam równie dobrze może być remis bezbramkowy przez długi czas, jak Niemcy zaczną demolować Kostarykę to Hiszpania przyciśnie, ale z góry bym też nie zakładał że tak będzie, obstawiam wygraną Niemców, ale czuję że skończy się na maksymalnie 3:0. A przy takim wyniku Hiszpanie wpuszczą 1 bramkę i wszyscy w tym meczu zadowoleni, Japonia z awansem, a oni z