Wpis z mikrobloga

Gruba akcja z tymi wezwaniami. Widziałem, że było też na reddicie, ale obeszło się bez większego zainteresowania tematem.
Czy ćwiczenia wojskowe dotyczą tylko mężczyzn, czy bezdzietne, młode kobiety też przez miesiąc będą musiały się taplać w błocie pod groźbą kary więzienia a następnie były zmuszone do złożenia przysięgi bo inaczej do 3 lat pozbawienia wolności?
Bo nie wiem, choć się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pieklomezczyzn #pieklokobiet
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 36
@DosKapp4: Jakbym dostal to bym sie ucieszyl, zawsze jakas rozrywka i czegos nowego mozna sie nauczyc, finansowo by mi sie to oczywiscie nie spinalo, ale i tak chetnie chociaz nie wiem do jakiego roku zycia oni wzywaja? I dobrowolnie to chyba mozna tylko na ta zasadnicza pare miesieczna isc? Czy na takie 30 dni tez?
przez miesiąc będą musiały się taplać w błocie


@DosKapp4: nie jestem ekspertem, ale na tych szkoleniach nie ma taplania się w błocie i generalnie tego, jak większość osób wyobraża sobie wojsko

pewnie jakieś ćwiczenia na zewnątrz mogą się odbyć, ale na pewno nie testy sprawnościowe randomów z ulicy wziętych na miesiąc

z tego co się orientuję to jest:
- dyscyplina
- wykłady
- nauka broni

i tego typu rzeczy

przydałoby się
@art212: ludzi na ćwiczenia biorą. Szwagier juz był. Warszawa żwirki. Ale tylko na tydzień. 92 rocznik on jakoś. Rodzinę ma. Odwoływał sie pisemnie ze nie chce to odpisali ze musi i #!$%@?. Wracał na noce do domu.