Wpis z mikrobloga

Jeśli inni nie mają odwagi zróbmy to my. Zbierzmy grupę 11 piłkarzy, otaczamy piłkę, nie zatrzymujemy się, pokojowo wchodzimy całą grupą do bramki przeciwnika, cały czas sie nie zatrzymujemy, słuchajcie żabojady nam wklepią jeśli będziemy czekać


@patykiem_pisane: XDDDD
Od razu widać że autor tego rysunku skądinąd śmiesznego i celnie opisującego "taktykę" polskiego Murinho, nie za bardzo interesuje się piłką nożną.


@zwodek: przyczep się jeszcze że nie interesuje się anatomią bo nieproporcjonalnie duża głowa jest okrągła jak 5zł i żaden nie ma owłosienia xD
@NapalInTheMorning:

Blokować ciałem dostęp do piłki może wyłącznie zawodnik przy piłce.


A gdyby zawodnik ścisnął piłkę udami, uklęnął i zwinął się w kulkę, czyli zrobił takiego jednoosobowego żółwia? Na to jest jakiś paragraf? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vegetka: skojarzyło mi się z takim starym komiksem z Kaczora Donalda gdzie wymyślili ustawienie 10-0-0 gdzie każdy stał w bramce i szczelnie ją zasłaniał


@kerdian Boże ale feelsy, mam gdzieś jeszcze ten komiks

Nawet pamiętam jak się skończyło xd
@vegetka: Liczy się efekt a nie wykonanie, na piłce się nie znam co prawda ale moja taktyka zakładałaby zastosowanie metaamfetaminy jako suplementacji zawodników oraz użycie butów z tzw. stalkapą dla lepszego #!$%@?ęcia, kolejno wyeliminowanie tego murzyna mbappe i lukaku poprzez wysłanie na początku meczu najgorszych zawodników żeby ich znokautowali, potem wiadomo dwie czerwone kartki, ale francja gra już bez murzynów. Na koniec tylko klasyczne kółeczko wokół lewandowskiego i wejście tak z
lepiej byłoby w kółeczku się ustawić i piłka centralnie w nim. To na obrazku to czarny rodowity Francuz podbiegnie zza boiska i kopnie w naszego - będzie aut lub rożny dla nich.
A do piłeczki w kółeczku by nie mogli wejść, ba, takie kółeczko mogłoby wejść do bramki Franzcuzów ( ͡° ͜ʖ ͡°)