Wpis z mikrobloga

  • 2
@rybsonk Jeszcze jakbyś był brzydki, a ty jesteś przystojny. Organizujesz stalinowski proces sam będąc winnym bycia przystojnym. A to ja jestem niskim brzydalem!
  • Odpowiedz
@rybsonk: Przecież Was nie interesuje tag przegryw i sami twierdzicie, że brzydcy mają super laski, więc jakiego ciula p---------ś się do tego człowieka? Gdyby zrobił to brzydki przegryw, to jeszcze, jeszcze, ale nie. xD
  • Odpowiedz
Gdyby zrobił to brzydki przegryw, to jeszcze, jeszcze, ale nie. xD


@kamil150794: przecież nie wiesz jak wyglądam xD

Przecież Was nie interesuje tag przegryw i sami twierdzicie, że brzydcy mają super laski


@kamil150794: no jak widać po koledze mogą mieć, wy twierdzicie że nie
  • Odpowiedz
@rybsonk: Nie jesteś przegrywem, więc z dużym prawdobieństwem można założyć, że wyglądasz przeciętnie lub wyżej. Ale to Wy twierdzicie, że mogą mieć, więc dlaczego teraz w to powątpiewasz?
  • Odpowiedz
@rybsonk: Jeśli nawet, jedna jaskółka wiosna nie czyni. Czyli co, wszyscy siedzący na przegrywie nie mają dziewczyny tylko dlatego, że mają "źle w głowie"? Już pisałem, że widziałem wiele mordek z tagu i praktycznie wszyscy odbiegali od przeciętności, a że jednemu się udało, po wielu odrzuceniach, z ekstrawertycznym temperamentem (na przegrywie większość jest intro), to niczego nie dowodzi.
  • Odpowiedz
Czyli co, wszyscy siedzący na przegrywie nie mają dziewczyny tylko dlatego, że mają "źle w głowie"?


@kamil150794: u większości przegryw siedzi w głowie, tak. Wiem że to trudne do zaakceptowania ale tak jest.
  • Odpowiedz
  • 1
@rybsonk Tylko, że ja miałem ogrom szczęścia, a i tak dostałem kilka tysięcy odrzuceń, dlatego, że jestem brzydki. Brak powodzenia u kobiet siedzi w brzydkim ryju i wzroście.
  • Odpowiedz