Wpis z mikrobloga

@MlodyWilk: nie ogarniam tych zglebowanych fur, ani to nie wygląda dobrze, ani nie jest praktyczne ani komfortowe a do tego daje większe ryzyko szlifu brzuchem po asfalcie. Właściwie żadnych plusów, same minusy tego rozwiązania.
Jedyne gorsze rozwiązanie to negatywy na osiach w tylu german style xD
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak: Pamiętam jak kiedyś kupiłem sobie astrę coupe od jakiegoś pana z głębokiej prowincji. Sprężyny miała tak nisko ta asterka że mi tarło oponami na progach zwalniających. Pierwsze co zrobiłem to pojechałem do mechanika i kazałem wstawić oryginalną sprężynę bo się nie dało jeździć.
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak: nie no to na zdjeciu to jest dzielo srednio normalnego czlowieka, chodzi mi tylko o to, ze te 2-3cm nizej nic nie zmienia w codziennej jezdzie, a poprawia wyglad samochodu i podalem 2 przyklady gdzie producent stosuje nizsze zawieszenie przy "usportowionych" wersjach w ramach tego samego modelu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Heady1991: tak całkiem poważnie, nie mam nic do modyfikacji póki czemuś one służą (spojlery, skosy, stunty i inne wynalazki mają przecież swoje zastosowanie) lub nie ograniczają praktyczności w użytkowaniu. Bo czym innym jest obniżenie auta i wstawienie niskiego profilu w furze która służy do wyścigów na torze a czym innym zglebowanie civika i używanie go jako daily car.
  • Odpowiedz
hmmm ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak to mówią, nie poprawia się autora dzieła :D jeżeli wyglądałby lepiej go tak by go zrobili ;) ale to tylko moje zdanie.


@zmasowanyatak: nieraz widziałem zdjęcia nowych samochodów na targach od spodu ze sprezynami ściągniętymi pasami żeby samochód był niższy. żeby nie było, jeszcze niecałe 10 lat temu jeździłem obniżonym samochodem bo miałem duże koła z niskimi oponami i dla mnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MlodyWilk: airrajdy są dla słabych.
By se jechał jak prawdziwy chłop na staticu to by nic takiego się nie stało bo by musiał się zatrzymać żeby obniżyć ( )
  • Odpowiedz
@MlodyWilk: Jak można z dziećmi jechać i takie debilne rzeczy odwalać na drodze, mogli jeszcze się całkiem zatrzymać na tym lewym pasie ¯_(ツ)_/¯ kij w sumie czy z dziećmi czy bez to totalne zjeby jakieś
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak: nie no takie cos jest przegieciem, ja sam mialem bore na glebie, ale taka ja kupilem i sie denerwowalem tylko, bo byla po prostu za niska... takie skosy mocne i gleba, ze fajek pod zderzak nie wlozysz to sie nadaja na jakies zloty, a nie do daily
  • Odpowiedz