Wpis z mikrobloga

po 36 latach awans z grupy na mundialu...
tak na spokojnie i już bez emocji to wyczerpaliśmy limit farta na co najmniej drugie tyle...

- wybronienie karnego przez Szczesnego
- nie uznana bramka Meksyku w meczu równoległym (xDD)
- wyniki 0-2 i 2-0 w obu meczach
- gol Arabii w 95 minucie

ja nie wiem kto tam pociąga za te sznureczki ale to spotkanie zapamiętamy na długo i mimo brzydkiej gry to jednak gratulacje bo liczy się wynik końcowy :)

#mecz #mundial #pilkanozna
  • 25
@Mete nie uznana bramka dla Meksyku była sprawiedliwa, a nie fartowna. Mieliśmy też pecha np w meczu z Meksykiem, gdzie lewy kopnął karnego tak #!$%@?, jak nie kopał od 15 lat.

Sędzia w meczu z Argentyna grał w #!$%@? - tutaj też szczęścia nie mieliśmy.

Reasumując, nie uważam, że w tych przypadkach co wymieniłeś mieliśmy szczęście. Mieliśmy szczęście bo Wojtek był w gazie i momentami graliśmy solidnie w defensywie. Reszta gra to
@Yolanty To jasne, że był dobrze pokryty. Może między innymi tyle miejsca bywało w środku w pierwszej połowie, że on absorbował? Nie wiem. Musiałbym na chłodno drugi raz zobaczy mecz. Na gorąco nie widziałem ani jednego jego zagrania. Dwa przyjęcia piłkę na klatkę to za mało. Jak dla mnie to za bardzo nie pomógł w tym meczu. Przeczlapal.
@Yurakamisa no właśnie nic nie mógł zrobić bo nie miał z kim. Sam zagrał bezbarwny mecz, bądźmy szczerzy, że nawet w obronie się nie nacharowal. Myślę, że gdyby wsadzić go do wczorajszej Argentyny to o króla strzelców by powalczył :)

Przykro się ogląda zawodników zarabiających miliony nie potrafiący dokładnie zagrać do kolegi na odległość 15 metrów
że nawet w obronie się nie nacharowal


@krolwsi: Lewy to napastnik a nie obrońca więc wymagać od niego grania w obronie to tak niezbyt.

Przykro się ogląda zawodników zarabiających miliony nie potrafiący dokładnie zagrać do kolegi na odległość 15 metrów


@krolwsi: W podania to chyba lewy najbardziej coś tam chciał zdziałać tylko niezbyt jego koledzy umieli odebrać podanie.