Wpis z mikrobloga

Lewica, postępowcy i #neuropa to kukoldy

Popieranie 'postępu' czyli rewolucji seksualnej, promiskuityzmu, wyzwolenia seksualnego zawsze działa w taki sposób, że kobiety mają większą liczbę partnerów seksualnych. Sprawia to, że przeciętny mężczyzna wchodzi w związek z partnerką po wielu przeżyciach seksualnych.
W związku z tym:
- mężczyzna ma dużo mniejszą szansę zaspokoić kobietę
- kobieta z większym prawdopodobieństwem może go zdradzić
- akceptuje przeszłość seksualną partnerki i nie przeszkadza mu to, że najlepsze przeżycia seksualne, przekraczanie granic, fantazje przeżyła już z innymi mężczyznami i nie będzie czerpała już takiej przyjemności z seksu
Innymi słowy:
Sferę seksualną swojej kobiety oddaje innym mężczyznom - czyli cuckold
#blackpill #przegryw #redpill #niebieskiepaski #4konserwy
  • 32
  • Odpowiedz
@6na10cel: Tylko przegrywki i prawaczki się żalą, normalny facet tez korzysta z życia (jeśli wiesz o czym mówię)

Zawsze byli samce alfa, którzy korzystali z życia i robili to z wieloma dupami; oraz samce beta, dla których zostawały tylko „resztki ze stołu” - przykro mi, tak działa natura :)
  • Odpowiedz
@6na10cel: Nie, gdyż wyjechałem do jak to określił: sztucznego kraju który upadnie. A według tego co napisałeś kwalifikuje mnie to jako kukolda.
Gratuluje upolityczniliście kolejną rzecz tym razem ruchy pro męskie gratulacje
  • Odpowiedz
@youngpablo: Przed rewolucją seksualną rozwiązłość była mniejsza - dlatego na przykład powstała rewolucja seksualna
A niech sobie lewaczki 'korzystają z życia' jako kukoldy, ja tylko mówię że nimi są
  • Odpowiedz
@youngpablo: Ładny fikołek, lewaczku, co wstydzi się tego co napisał i też nie udawaj, że nie wiesz o co mi chodzi. I wyzwij mnie więcej razy od prawaków. Na pewno sprawi to, że będziesz miał rację. A gdy ktoś zgwałci kobietę to też wtedy gadasz o naturze czy jednak nie?
  • Odpowiedz
@6na10cel: Przecież to o czym piszesz, to dokładnie darwinizm społeczny w ujęciu Korwina. Jak jesteś samcem alfa, jak Korwin, to bawisz się ile chcesz (nie musisz po każdej zabawi proponować małżeństwa), masz żony, kiedy chcesz. Jak jesteś przegrywem, lecisz na śmietnik ewolucji, możesz jedynie zostać cuckoldem. Tak działa wolny rynek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak jesteś chad, to kobieta przejmuje od ciebie ideologię, dominujesz nad nią i
  • Odpowiedz
@RyouNarushima: wcześniejszy kom usunąłem, bo byś mi go zgłosił

2. Nie jestem lewakiem nawet, mam poglądy liberalne

3. Fikołki robisz tylko ty - co to wgl za porównanie? W moim przykładzie nikomu nie dzieje się krzywda - dorosłe osoby decudują o swoim życiu i ciele, ot wszystko - marzy ci się decydować za nich, mały zam0rdysto?? xd

4. Jeśli np jesteś wierzący, i chcesz laske co czeka do ślubu; to takiej
  • Odpowiedz
@6na10cel: A najśmieszniejsze jest to, że właśnie dobrze (na pewno inaczej niż teraz) ukierunkowana lewica ma jedyną szansę coś faktycznie poprawić na rynku matrymonialnym dla przegrywów.

Bo obecnie wbrew pozorom panuje matrymonialny wolny rynek i przez to przegrywy cierpią. Te wszystkie kulturowe przemiany, Tindery i łatwość i szybkość w komunikacji można porównać do przedsiębiorcy (kobiety), który sprzedaje swój produkt (cipę).
Wcześniej klienci byli ograniczeni, bo mobilność leżała i kwiczała, teraz dzięki
  • Odpowiedz
@1624294678: Ciekawe, ze prawactwu nie przeszkadzaja nierownosci spoleczne, narzeka ciagle na socjalizm i regulacje, a jednoczesnie bardzo nie podoba mu sie sytuacja na rynku matrymonialnym, ktora przeciez bardzo przypomina realia thatcherowsko-reaganowskiego neoliberalnego kapitalizmu gdzie zwyciezca (czad) bierze wszystko, a dolnym 50% zostaja ochlapy.
  • Odpowiedz
W związku z tym:

- mężczyzna ma dużo mniejszą szansę zaspokoić kobietę

- kobieta z większym prawdopodobieństwem może go zdradzić

- akceptuje przeszłość seksualną partnerki i nie przeszkadza mu to, że najlepsze przeżycia seksualne, przekraczanie granic, fantazje przeżyła już z innymi mężczyznami i nie będzie czerpała już takiej przyjemności z seksu


@6na10cel: A jeżeli jest się tym facetem od przekraczania granic u "grzecznych dziewczynek" to też się jest kukoldem? ( ͡
  • Odpowiedz