Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ehh, czy nerwice lękową, ataki paniki natrętne myśli da się wyleczyć samemu w domu? Staram się wypierać to jak mogę, bo zostałem wychowany w nurcie choroba psychiczna = wyrok, świr, wariat, zboczeniec

#przegryw #depresja #psychiatria

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638754394bf3873caced20b2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: nie da się, wypierając tylko pogłębiasz swój stan. Wierz mi, coś o tym wiem. Idź so psychiatry i terapeuty. Poszukaj tych z dobrymi opiniami na znanylekarz, a jak z kasą krucho to na NFZ. Wiem, że ciężko się przełamać ale to żaden wstyd, choroba jak każda inna, lekarze to pro, słyszeli gorsze rzeczy niż to, co ty masz do opowiedzenia. Szkoda życia na wierzenie w zabobony starych bab, że wstyd
@reza89: Zabobony to gadka, że psychiatria i terapeuta są obowiązkowe na każdy problem. Byłem u 4 psychiatrów i 3 terapeutów i nic zupełnie nie pomogli. Jak nie miałem chęci do życia przed tym tak i nie miałem po. Więcej dowiedziałem się czytając posty na wykopie, serio. Gdybym sam sobie jakoś nie pomagał to już dawno byłbym na cmentarzu. Także lekarze nie są pro.