Wpis z mikrobloga

#ntfy #cateringdietetyczny

zauważyliście spadek jakości posiłków z ntfy? W ostatnich tygodniach większość posiłków (głównie obiadów) ląduje w śmietniku. Dzisiejsze mięso z uda kurczaka tak bardzo śmierdziało, że najchętniej wysłałbym to do sanepidu. Na pewno nie jest to moja wina, ponieważ o 5.30 przełożyłem paczkę do lodówki.

Znacie jakieś dobre alternatywy? Próbowałem brokuła - ale tam to był jeszcze większy dramat, gastro paczkę - jak na razie najlepsza, ale zniechęcał mnie brak wyboru posiłków.
  • 12
@sudety: ja sporadycznie od nich zamawiam, ale zawsze unikam dań mięsnych, bo właśnie nie do końca mi się świeże wydają. Nawet nie że konkretnie od nich, ale ogólnie z tych cateringów pudełkowych. A z ntfy to chyba rzeczy na słodko mi najbardziej smakują ¯\_(ツ)_/¯
@sudety: Też jestem mega niezadowolony. Po miesiącu rezygnuję z diety. Dania niby różnorodne, a wszystko smakue tak samo. Przy ocenie chyba tylko z 3-4 dania dostały 4 gwiazdki ode mnie. A co do brokuła, to miałem przez 2 tyg i byl dramat. Jeśli odróżniasz smak mięsa od podeszwy, to nawet nie próbuj.
@sudety: dziś na obiad jakąś afrykańska papka, brązowe coś z ciecierzycą. Nie wyglądało to dobrze ale w smaku super. Pakiet nie wiem, bo żona ogarnia zamówienia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sudety: Z kurczakiem faktycznie coś od nich jest nie halo, jedyne dwa dania jakie u mnie poleciały w śmietnik to właśnie udko i kurczak bbq

Po tym całkowicie zrezygnowałem z dań z kurą

Rzeczy na słodko i zupy za to wypas
@fejka: Kurczaki to w żadnym kateringu nie smakują dobrze może poza jakimiś mocno przyprawionymi (teraz np. jakiegoś po koreańsku jadłem i był dobry). To po prostu jest mięso które fatalnie się starzeje a jeszcze jak jest poza lodówką to zupełna tragedia.
@Herubin: Dokładnie. Kurczak jest w zasadzie dobry tylko na świeżo (szczególnie pierś). Więc jak coś zamawiasz z kurczakiem to albo liczysz się z tym, że może smakować gorzej, albo go nie zamawiaj wcale.