Wpis z mikrobloga

Od dwóch dni w żelbecie wiercę i #!$%@? pręty nie pozwalają mi za każdym razem zamocować tego czego chce w suficie.
Kołek 8x60 xD

Macie jakieś sprawdzone wiertła czy coś żeby przewiercić się przez zbrojenie? Normalnie jest jedno na drugim i jeszcze kurna na krzyż.
Zbrojony jest w #!$%@? mocno ten strop, a musze wywiercić jeszcze 12 otworów.

Wiertarka porządna więc to nie kwestia wiertarki.

#majsterkowanie #remontujzwykopem #budownictwo #budowlanka
  • 31
@n4ojlj3_42lk: daj foto, bo aż ciężko uwierzyć w taki obrót spraw.
Kiedyś ciałem kątówka blachę i opiłek wbij mi się w oko tak, że kawałek wystawał i ranił powiekę przy mruganiu. Wziąłem lusterko, wyjąłem #!$%@? i pracowałem dalej :)
@wszystko_wiem: właśnie te duże to mały problem a najgorzej to małe a głęboko. Miałem z 3 razy teraz okularów prawie nie ściągam w robocie bo raz wbiłem coś do oka wiercąc blisko ziemi i wkrętarka rzuciła mi przez wirnik piachem z opilkami w ryj.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@n4ojlj3_42lk: Też miałem kiedyś coś podobnego. Ktoś wcześniej na szlifierce szlifował coś aluminiowego. A aluminium jest ciągliwe i Sue pokleily takie większe kawałki do tarczy. Ja po nim szlifowałem kawałek stalowego kątownika, od tarczy oderwał się mały opiłek, odbił od stolika i trafił w gałkę oka. Na okulistyce pod mikroskopem mi to wyciągnęli. Zakwalifikowano jako wypadek przy pracy, 21 dni L4 100%. Ale bolało jak cholerna, nie polecam.