Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W jaki sposób możemy pozbyć się uciążliwego obowiązku jakim jest pies z domu? Dzieciak nie ma ochoty już wychodzić na spacer z piesem zaś ja pracuje więc nie mam na to czasu. Jakby tego było mało mój dzieciak powiedział mi że chciałby przywiązać piesa do drzewa w lesie aby się go pozbyć. Teraz chciałby zajmować się jaszczurka albo rybkami w akwarium. Do schroniska nie chcą wziąć piesa bez ważnego powodu.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638721814bf3873caced1971
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 40
@AnonimoweMirkoWyznania: można było przewidzieć, że biorąc psa do domu w związku z zachcianką dzieciaka, prędzej, czy później taka sytuacja wystąpi. Pies jest żywym organizmem, czuję i ma potrzeby, które Ty jako jego właściciel jesteś zobowiązany spełniać, bo sam go kupiłeś/przygarnąłeś. Nie chce Cię oceniać, rozumiem, że czasami się nie chce iść na spacer, jest zimno i pada. Ze swojej perspektywy mogę Cię zapewnić, że da się połączyć posiadanie psa z pracą
zbyt oczywisty bait. Z tym przywiązaniem do lasu i kolejnymi zwierzątkami się zdradziłeś.


@PonuryZielarz: Pewnie b8, ale ludzi tak myślących jest sporo. Jak mieszkałem w rodzinnej wsi to regularnie podjeżdżały samochody, #!$%@?ły psa i z piskiem opon odjeżdżały.